Ay, bugün saat: 15 36  ile saat: 00 30  arasında boşlukta olacak. Sonra Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ay Yengeç burcunda anne gibidir.  

KOÇ

Bugün de bir süre kendi başınıza kalmalısınız, aksi takdirde arkadaşlarınız ve aileniz sizi rahat bırakmayacak, iyilik üstüne iyilik istemeye devam edecekler. Bugün kardeşlerinizle ve ailenizle vakit geçirdiğiniz bir gün olabilir. Uzun müddettir onlarla vakit geçirememenizin pişmanlığını yaşıyor olabilirsiniz. İnsanlara itimat konusunda sorun yaşadığın bir dönemindesin. Karşı taraftan atılan adımlara olumsuz cevap veriyor, kimseye bir baht vermek istemiyorsun.Sevdiklerinle keyifli vakit geçirmek için hoş bir gün. 

BOĞA

Gösterişli jestlerde bulunabilir, sevdiklerinizi cömertliğinizle şımartabilirsiniz. Ölçüyü kaçırmamaya bakın. Bugün yüklü harcamalar yaptığın ve limitini aştığın bir gün olabilir. Harcamalarını denetim altında tutmak senin faydasına olacaktır. İş açısından kendini kanıtladığın ve dikkatleri üzerine çektiğin bir gündesin. Yeni ortamlara girme ve fark edilme açısından kendini şanslı hissediyor olabilirsin.

İKİZLER

Yeni bir mülk satın almayı amaç haline getirmek veya yatırım yapmak ailenizle gündeminizde olabilir. Bugün randevuların ve toplantıların sıkça konuşulduğu bir gün olabilir. Yeni yüzler görmek sana bu süreçte çok yeterli gelecektir. Yeni tecrübeler yaşamak için şanslı bir gününüzdesiniz. Etrafınızda size adım atmak isteyen lakin tavırlarınızdan çekinen birisi var. Soğuk ve aralıklı olan duruşunuz sebebiyle adımlarını geriye atıyor olabilir. 

YENGEÇ

Uzun bir aradan sonra nihayet bir gün planlamayı başardınız, Artık günün geri kalanında olaylar karşısında bunalmamak için çabalamalısın.  Bugün anlık planların ve kararların gününü yönetebilir. Konutta oturmaktan sıkıldığın bir anda arkadaşlarından ya da tanıdığın birinden ileti alabilir, kendini dışarıda bulabilirsin. Bu buluşma sana çok yeterli gelecek ve kendini çok âlâ hissedeceksin. Anlık verdiğin kararla yeni bir beşere adım atabilirsin. 

ASLAN

Çok az tanıdığınız ve nefret ettiğiniz insanların uğrak yeri olan yerlerden kaçının, başınızı belaya sokabilirler. Zaten bugünlerde yeterince ruhunuz yorgun. Bugün ağır geçen haftaya karşın gücün ve modunun düşük olmadığı bir gün. Sevdiklerinle bir ortaya gelmek için yeni planlar üretebilir, onlarla buluşma ayarlayabilirsin. Sevdiğin bir kız arkadaşından üzücü bir bildiri alabilir, ona takviye olmak için yanına gidebilirsin.

BAŞAK

4 Aralık 2023 günlük burç yorumu 4 Aralık 2023 günlük burç yorumu

İş yerinde çalışkanlığınıza ve önderliğinize ihtiyaç duyulabilir. Gereken özveriyi sağlayacak potansiyele sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bugün uzun vakittir konuşup görüşmediğin eski sevgilinden haber alabilir, onun hayatıyla ilgili gerçekleri öğrenebilirsin. Bu gerçekler seni yaralayıp üzse de kendini şanslı ve kurtulmuş hissedeceksin. Yeni ve fevri kararların gündeminde olduğu bir gün olabilir. Sana tavsiyem adımlarını düşünerek atman olacaktır.

TERAZİ

Bugün senin için fırsatlar var, bu yüzden onları yakalamaya ve onlara tutunmaya çalış. Hemen başkalarına böbürlenme, gününüzü iyileştirmek için sahip olduğunuz tek şansı elinizden alabilirler. Bugün adımlarını bahadır ve korkmadan attığın bir gün olabilir. Uzun vakittir yapmayı beklediğin konuşmaları artık aynaya karşı değil, konuşmak istediğin şahsa karşı yapabilirsin. Bunun için kendini fazlaca sıkmış ve bunaltmış görünüyorsun. İçinde tuttuğun ve açığa dökmeyi beklediğin sırlar sırtına yük olmuş. Bunlardan kurtulmanın bir yolunu arıyorsun. 

AKREP

Hayranlık görmek isteyebilir ne zaman nerde ne yapması gerektiğini bilen tavrınız ile bakışları kendinize çevirebilirsiniz. Bugün yaklaşan doğum günleri ve kutlamalarla ilgilendiğin bir gün olabilir. İkramlaşmak için hoş bir gün. Yakın bir arkadaşından ”Seni görünce aklıma geldin” mazeretleriyle ikram alman mümkün. Bu adımlar seni düşündürürken tıpkı vakitte keyifli da edecektir. Sevildiğin bir vakit dilimindesin.

YAY

Kuvvetli sezgilerinize kulak verebilir, böylelikle size doğru gelenleri kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki sabitlik, başarının anahtarı olabilir. Bugün el lezzetini konuşturduğun ve dikkatleri üzerine çektiğin bir gün. Büyük ve kalabalık bir yerde güne başlayabilir, ailenle uzun ve soluksuz sohbetler geçirebilirsin. Kendini uzakta tutmak isteyip bir türlü başaramadığın biri tarafından adım atılmasına şaşırıp, ne yapacağını yakın çevrene danışabilirsin. Kendi pahasının farkında olman gereken bir vakit dilimindesin. 

OĞLAK

Bugün bilmeden birini kandırıyor olabilirsiniz, bu yüzden satın almaya, bir anlaşmayı tamamlamaya veya bir yere gitmeye ikna etmek için kullandığınız kelimelere dikkat! Bugün çevrende olup biten olayları uzaktan izlediğin ve sesini çıkartmadığın bir gün olabilir. Yapılan davranışlara sessiz kalmanı en doğrusu olduğunu düşünebilirsin. Uzun ve yıpratıcı süreçlerden yeni yeni çıkmaya çalıştığın için kendini dinlendirmen senin için en doğrusu olacaktır. Bu süreçte bol bol kendinle vakit geçireceksin.

KOVA

Bazen kelimelerin insanlar üzerindeki ağırlığını fark etmezsiniz ve bu sizi yakınlarınızın gözünde güvenilmez yapar. Bu konuda çok daha özenli olun bugün. Bugün bağlantı manasında kendini çok şanslı hissettiğin bir gün olabilir. Şayet ilgisi olan bir kova burcuysan bağlantında ilerleme kaydedebilir, yeni ve bahadır adımlar atabilirsin. Ait yoksa da sana adımlar atılacağını söyleyebilirim. Bu süreçte kendini farklı ve özel hissettiğin bir çok ana şahitlik edeceksin.

BALIK

Belki de her zaman haklı olmadığınızı ve düşündüğünüz şeyin, özellikle başkaları için her zaman doğru olmadığını anlayarak, kendinizi bugün fark etmelisiniz. Bugün maddi manada kendini ortaya sıkışmış hissettiğin bir gün olabilir. Uzun vakittir yapmayı beklediğin alışverişi bir çırpıda yapmak seni bir ekip zorluklara sürükleyebilir. Toplu alışverişin akabinde kendini dinlenmiş ve rahatlamış hissedeceksin. Daha evvel tıpkı ortamda bulunmadığın birinden anlık iletiler alabilirsin. 

Kaynak: PERVİN İNCE