Ay bugün Akrep burcunda ilerlemesine devam ediyor. Bugün kafanızda bazı olmadık şüpheler dolanıyor olabilir. Her şeyi ciddiye almamaya balkın.  

KOÇ

Bedeninizi güçlendirin, zihninizi sakinleştirin ve sağlıklı bir yaşam sürdürün. Kendinizi sağlığınıza adamış olun! İlişkilerde derin bağlar kurun! Bugün kanılarının seni ele geçirmesine müsaade vermemelisin. Moral ve motivasyonunu basitçe kaybedebileceğin bir günde olabilirsin. Negatif hislerden uzaklaşmaya, sakin kalmaya ve haftanın son gününde çokça dinlenmeye gereksinimin olabilir. Romantik ilgilerinde fevri davranmaman gereken anlar yaşayabilir, vakit zaman dengeyi bulmakta zahmet çekebilirsin. Bu ortada, niyetlerini ferdî gelişim ve meslek bahislerine yönlendirerek gelecek haftanın uygun geçmesini bugünden sağlayabilirsin.

BOĞA

İlişkilerde iletişime önem verin ve duygusal bağları güçlendirin. Empati kurun, anlayışlı olun ve sevdiklerinizle derin ve anlamlı konuşmalar yapın. Bugün bol bol para konuşabilirsin. Para, iş ve meslek hususlarının gündemde olduğu bir hafta sonu seni bekliyor olabilir. Geleceğe dair adımlar atmak için daha fazla beklemek istemiyor üzere görünüyorsun. Hayatını para ve meslek hususları başta olmak üzere şekillendirmek için harekete geçmeye hazırlanmalısın. Gidişatı değiştirmek için haftanın son gününü seçmende sevdiklerinin de tesiri olabilir. Bu ortalar sevgili, eş, dost ve arkadaşlarının sesine kulak vermen gerekebilir. 

İKİZLER

Duygularınızı ifade edebilir ve karşılıklı iletişimi destekleyebilirsiniz. Özgün fikirlerinizi ortaya koyun ve kendinizi sanatsal olarak ifade edin. Yaratıcılığınızı dışa vurun! Bugün kendini keyifli bir ikilemde bulabilirsin. Güya bir yanın sakin bir yanın hareketli… Günü nasıl geçirmeye karar verirsen ver, 12 Kasım Pazar günün şanslı burcu sensin! Günlük rutinlerini gerçekleştirdiğin sırada beğenilen sürprizler planlarını bozabilir. Sevgili, eş, dost, aile yahut çocuklarla keyifli bir gün yaşayabilirsin. Bu Kasım sabahı sıhhatine dikkat etmeyi de unutmamalısın. 

YENGEÇ

Yaratıcı projelere odaklanın ve kendinizi ifade etmek için farklı yöntemler keşfedin. Fotoğrafçılık, dans, tiyatro gibi alanlarda yeteneklerinizi sergileyin. Bugün hava durumundan çok çabuk etkilenebilirsin. Bu ortalar gökyüzü enerjini belirleyen en büyük etmen olabilir. İçini kemiren negatif fikirlerden bir anlık uzaklaşırsan, adeta ruhuna güneş doğabilir. Yakın bir dost, eş, sevgili yahut aile bireyinin dayanağı sana çok uygun gelebilir. Bu yüzden sevdiklerinle vakit geçirmeye öncelik verebilirsin. Ruhsal istikrara ulaşmanı sağlayacak hoş haberlere de hazır olmalısın.

ASLAN

Kendinize ilham veren kişilerle bağlantı kurmaya çalışın ve mentorluk arayışına girin. Başarılı insanlarla iletişim kurun, deneyimlerinden öğrenin ve kariyerinizde ilerlemek için tavsiyelerini dinleyin. Bugün her zamankinden farklı bir ışığın var. O denli ki enerjin, tüm gözlerin üzerinde toplanmasına neden olabilir. Sevdiklerine istediğin her şeyi yaptırabileceğin bir hayat enerjin ve açık çakralarınla olayları bir anda denetim altına alabilirsin. Dün başlayan değişim ve yenilenme sürecin bugün de devam edebilir. Heyecanla değişime kucak açarken aldığın kararları iki sefer düşünmen ise faydasına olabilir. 

BAŞAK

Kişisel sorunlarla yüzleşmek önemlidir. Bugün, karşılaştığınız zorlukları fark edin ve çözüm için adımlar atın. Sorunların üstesinden gelmek, büyüme ve gelişme sağlar. Bugün senin için özel bir gün olabilir. Son vakitlerde aldığın kararlarla yüzleşmen gerekebilir. Yüreğinde fırtınalar kopuyor olsa da sakinliğini koruduğun ve aldığın kararla gurur duyduğun anlar yaşamaya hazırlıklı olmalısın. Günün sonunda ‘Ben demiştim’ diyebilirsin. Bu sayede haftanın son günü, yeni hayatının birinci günü olabilir. İçinde bulunduğun süreçte vakit zaman yakın dostlarına ve ailene gereksinim duyabilirsin. Onların takviyesi sana düzgün gelebilir.

TERAZİ

Evrenin size sunduğu fırsatları değerlendirin ve kaderinizi yönlendirin. Şansı yakalamak için açık olun, olumlu düşünün ve kendinizi güçlü bir şekilde yönlendirin. Bugün ikili bağlantılar konusunda çok şanslı olabilirsin. Sevgilin yahut eşinle romantik bir gün geçirebilir, yaşadığın duygusal anların akabinde; uzun vakittir hissetmeyi beklediğin tutkuyu içinde keşfedebilirsin. Beklenmedik bir paranın eline ulaşmasıyla günün her manada güzelleşebilir. Maddi tasalarının bir müddetliğine de olsa son bulmasıyla mesleğine odaklanabilirsin. Görünen o ki fırsatlarla dolu bugünün en çıkarlı burcu sensin!

27 Kasım 2023 günlük burç yorumu 27 Kasım 2023 günlük burç yorumu

AKREP

Doğanın güzelliklerini keşfedin ve doğayla bağlantı kurun. Yürüyüşe çıkın, piknik yapın veya deniz kenarında vakit geçirin. Doğanın huzurunu hissedin, yeşilin ve mavinin enerjisinden faydalanın. Bugün kendini yersiz kuruntular içinde bulabilirsin. Kafanda kurduklarının modunu düşürmesine müsaade vermemelisin. Zira bugün seni bekleyen itinayla hazırlanmış sürprizler olabilir. Etrafındaki herkesin gerinden iş çevirdiğini düşünmeden evvel seni ne kadar sevdiklerine odaklanmalısın. Maddi, manevi çıkarlı çıkacağın hoş bir hafta sonu seni bekliyor. Yüzünden gülümsemeyi, içinden sevgiyi eksik etme.

YAY

İçsel huzurunuzu bulmak için meditasyon ve yoga gibi pratiklere yönelin. Zihninizi sakinleştirin, stresten arının ve içsel dengeyi sağlayın. Bugün kendini adeta tüm kötülüklerden arınmış hissedebilirsin. Kasım ayının ikinci pazar gününde artık umudunu kaybettiğin bir nafaka, miras yahut yatırım hakkında seni heyecanlandıracak bir haber alabilirsin. Beklediğine değdi! Görünen o ki para, meslek ve sıhhat hususlarında bahtın dönüyor. Sahi bu ortalar kalbin de bir öbür atıyor üzere… Hoşluklarla dolu bir güne hazır olmalısın.

OĞLAK

Derin nefes alın, anın tadını çıkarın ve içsel huzurunuzu keşfedin. İçsel yolculuğunuza odaklanın! Doğayla uyum içinde olun! Bugün de yataktan kalktığın andan itibaren aklına düşen şahane bir iş yahut proje fikriyle heyecan dolabilirsin. Üretkenliğinin en üst noktasına ulaşmış üzeresin. Sana küçük bir tavsiye ortada bir dinlenmek sıhhatine âlâ gelebilir. Mide ve bağırsak problemleri yaşamamak için çalışma ortalarında sağlıklı atıştırmalıklarla küçük molalar verebilirsin. 

KOVA

Hayatınızdaki küçük mutlulukları kutlayın ve minnettarlıkla yaşayın. Günün her anında minnettarlık duygusuyla dolun, küçük mutlulukları fark edin ve takdir edin.  Bugün ilham perileri seninle! Dün başlayan yaratacılık ve verimlilik bugün de seninle. Eline bir fotoğraf makinesi almalı, fotoğraflar çizmeli, müzikle ruhunu beslemeli yahut sanatın her haliyle kendini keşfetmelisin. Bu ortada gözünü dört açmanı tavsiye ediyoruz, çünkü çevrende tam da gözleri senin üzerinde biri var. Romantik ilgiler konusunda şanslı olduğun bir gün seni bekliyor. Kendini aşka bırakabilirsin. 

BALIK

Hayatınızın şu anki anlarını değerli kılın ve minnettarlıkla yaşayın. Mutluluğu yakalayın! Kendinizi sevin, kendinize değer verin ve kendinizi kabul edin. Bugün sözün tam manasıyla gözünü dört açmalısın. Zira kısmet ayağına kadar gelmiş. Bir müddettir düşlediğin şeyler gerçek olabilir. Samimiyetle dilediğin hoşluklar seni bulmak üzere. Yeniden de senin de az da olsa çabalaman gerekebilir. O denli ki biraz gayretle hem aşkta hem parada kazanmak mümkün görünüyor. Bu ortada yarın için yaptığın hazırlıklara da devam etmelisin. Bu sayede mesleğinde değerli bir adım atabilirsin.

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK