Ay Akrep burcunda hareketine devam ediyor.  Bugün kendinizi çok fazla hırpalamadan iş yapmaya, zaman geçirmeye bakın.  

KOÇ

Kendi kendinizin en iyi dostu olun, kendinizi destekleyin ve kendi değerinizi bilin. Kendinizi sevgiyle besleyin ve kendi gücünüzün farkına varın. Bugün senin için süratli başlayabilir. Para kazandığın, mesleğin ile ilgili kıymetli gelişmelerle karşı karşıya kaldığın bir gün olabilir. Yeni başlangıçlara, yararının artmasına ve hatta mesleğinde yükselmeye hazır olmalısın. Üzerinde çalıştığın ya da hayalini kurduğun projeyi artık hayata geçirmek isteyebilirsin. Bu süreçte hiç beklemediğin şahıslardan takviye alabilirsin. Bağlantı konusunda güçlü olan istikametlerini ortaya çıkarmalı ve sana uzanan elleri geri çevirmemelisin. 

BOĞA

Geleceğe umutla bakın ve pozitif enerjinizi yaymaya devam edin. Olumlu düşünce ve inançlarınızı koruyun, geleceğe dair umutlarınızı güçlendirin. İyimserliğinizi paylaşın ve çevrenize pozitif enerji yansıtın. Bugün etrafında olan bitene sessiz kalarak müşahede yapmak isteyebilirsin. Bu ortalar geleceğine dair kıymetli adımlar atmayı planlarken ikili bağlantılarında yaşanan birtakım meseleleri görmezden gelmiş olabilirsin. Lakin bugün gönül gözün açık ve hayatını sisteme sokmak için ipler senin elinde üzere görünüyor. Atacağın adımlar aşk hayatında tansiyonu artırırken, meslek ve para konusunda yüzünü güldürebilir. 

İKİZLER

Kendi benliğinizi keşfedin ve kendinizi tanıyın. Derinlemesine kendinizle ilgili düşünün, güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfedin. Dengede olun! Bugün rotanı sen belirleyebilirsin. Haftanın birinci gününün şanslı burcu ikizler. Sanıyoruz pazartesi sendromu size uğramayacak! Bugüne beklediğinde daha hareketli, dinamik ve eğlenceli başlayabilirsin. Etrafına yayacağın güç ve dikkatin sayesinde iş yerinde yaşanabilecek aksiliklerden yarar sağlayabilirsin. Gözler üzerindeyken meslek ve para konusunda bahtını artırabilirsin. Sahi bu gözler sana aşk da getirebilir mi? Sen en yeterlisi gözünü dört aç!

YENGEÇ

Tutkularınızı takip edin, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Kendinizi tanıyarak ilerleyin! Bugün adalet arayışın son bulabilir. Bir müddettir içini kemiren haksızlıklar günyüzüne çıkabilir. Kapanmamış hesaplar, tamamlanmamış dava süreçleri son bulabilir. Bugün duygusal manada kıymetli bir yükseliş yaşayabilirsin. Dinginlik ve huzur çok yakın! Hazır kaygılarından arınmışken eline çokça para da geçse ne hoş olur değil mi? Öyleyse sana çokça yararlı bir gün yaşayabileceğini de müjdeleyelim.

ASLAN

Hayatınızı dengeleyin ve önemli alanlara eşit şekilde odaklanın. İş, aile, sosyal ilişkiler ve kişisel zaman arasında denge kurun. Zamanınızı ve enerjinizi doğru şekilde yönetin. Bugün biraz sakin olmaya ne dersin? Biliyoruz ki tüm gözler üzerindeyken sakin kalmak çok kolay olmuyor. Lakin düşmanlarının da gözü üzerinde olabilir. Nazara gelmeden bugünü huzur içinde atlatmanın en uygun yolu fırtınaları durultmak üzere görünüyor. Lisanının ucuna kadar gelen sonlu kelamları sonraya bırakmak faydasına olabilir. Kendine odaklanarak yenilenme sürecini tamamlamaya çalışırsan, beklenmedik hoş haberler işitebilirsin. Çünkü sıhhat ve para bahislerinde ulu günündesin. 

BAŞAK

Kendi gücünüzü keşfedin ve kendinizi güçlendirin. Engellerle karşılaştığınızda cesaretinizi kullanın, zorluklara karşı dirençli olun ve kendinizi aşın. Kendi gücünüzü hissedin ve hayatınızı yönlendirin. Bugün son derece kıymetli farkındalıklar yaşayabilirsin. Haftanın birinci gününde içine dönük yanların ortaya çıkabilir. Kendine döndüğün bu anlarda ise hayatını daha manalı hale getirecek farkındalıklar yaşayabilirsin. Farkındalık düzeyi ve sezgi gücü yüksek biri olmanın yararlarını sağlayacağın bir kırılma noktasında olabilirsin. İçsel seyahatin seni aşka ve paraya götürebilir: Sonuçta her şeyin en düzgününü elde etme konusunda hırslı birisin… 

TERAZİ

Yaratıcı yanlarınızı ortaya çıkarın ve sanatsal ifadeyle beslenin. Boyama, yazma, dans etme, müzik yapma gibi yaratıcı aktivitelere zaman ayırın. Yaratıcılığınızı serbest bırakın! Bugün yatırım yapmak isteyebilirsin. Bu hafta maddi dertlerinin azaldığı, birikim ve yatırım mevzularında talihinin arttığı değerli anlar yaşayabilirsin. Bilhassa yükseleni terazi burcu olanlar, ikinci konutunuz Akrep size dönemsel yüksek kâr fırsatı sağlayabilir. Ama bugün sıhhatinize dikkat etmenizde yarar var. Bilhassa baş ve eklem ağrıları, halsizlik üzere hisler gün sonuna hakikat gücünüzü tüketebilir. 

AKREP

Kendinizi çevrenizdeki insanlara destek olmaya adayın. Empati kurun, sevgi ve anlayışla yaklaşın. İnsanlara yardım etmek, onların ihtiyaçlarını anlamak ve destek olmak için çaba gösterin. Bugün içindeki çocuğun sesine kulak vermeye ne dersin? Bugün muzipliğiniz bir epey üzerinizde… Haklısınız, haftaya hoş başlamak hoşluklar getirebilir. Hayatın bilhassa sizin için kimi güzel planları olabilir. Aşk, eş, çocuklar ve ailevi bağlantılarınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sanat, tasarım ve moda mevzularına yönelmek size âlâ gelebilir. Zevk sahibi kişiliğini ortaya çıkarmanızın vakti gelmiş olabilir. 

YAY

Doğru ilişkileri ve bağlantıları geliştirmek için iletişim becerilerinizi güçlendirin. Dinlemeyi öğrenin, anlayışlı olun ve diğer insanların duygularını önemseyin. Bugün hayatında büyük yenilikler olabilir ve kritik değişimler yaşayabilirsin. Yatırımlarını yönettiğin bereketli bir gün seni bekliyor olabilir. Gün sonuna gerçek ise mesleğinde değişiklik fırsatı elde edebilirsin. Yapacağın bir telefon görüşmesiyle karını artırabilecek yeni bir iş fırsatı bulabilirsin. Duygusal münasebetlerinde ise dikkatli olman gereken bir gün olabilir. İkili bağlantılarında kırılgan ve duygusal anlar yaşayabilirsin.

OĞLAK

Sağlıklı ve derin bağlantılar kurun, iletişimin gücünü kullanın. Kendinizi rahatlık alanınızdan çıkarın ve büyümek için yeni deneyimlere açık olun. Keşfedin ve genişleyin! Bugün yapmak istediğin her şeyi kusursuz bir plana koymalısın. Haftanın birinci gününden düzenleyeceğin iş takvimi daha evvel gözden kaçırdığın bir hususla yüzleştirebilir. Başarını artırmak için beklediğin fırsat da bu olabilir. Meslek ve para mevzularında işler yolunda giderken aşkta tökezleyebilirsin. Bu yüzden tatlı bir sürpriz, sevgi dolu bir ileti yahut romantik bir jestle aşk hayatını hareketlendirmek isteyebilirsin.  

20 Kasım günlük burç yorumu 20 Kasım günlük burç yorumu

KOVA

Hayatınızda yeni deneyimlere açık olun ve sınırlarınızı zorlayın. Farklı kültürleri keşfedin, yeni hobiler edinin ve bilinmeyene adım atın. Bugün dış dünyadan uzaklaşıp kendine dönmek isteyebilirsin. Bir anda sessizlik, sükunet ve dinginlik arayışı içerisine girebilirsin. Biraz başını dinlemek sana yeterli gelebilir. Lakin haftanın birinci gününde ve bilhassa birinci saatlerinde enerjini düşürmemelisin. İş hususlarında duygusal olmamalı, ani kararlar almaktan kaçınmalısın. Elhasıl haftanın hoş geçmesi için bugün biraz güçlü olmaya çabalamalısın. Gereksinimin olan takviye ise sevgili, eş, çocuklar üzere duygusal bağlantılarından gelebilir.

BALIK

Kendi şifa ve iyileşme için kendinize zaman ayırın. Zihninizi ve bedeninizi dinlendirin, stresi azaltın ve negatif enerjiyi serbest bırakın. Kendinizi besleyen aktivitelere yönelin ve Kendi dengenizi sağlayın. Bugün mesleğinde değerli bir adım atma fırsatı yakalayabilirsin. Bir müddettir hayalini kurduğun iş, terfi yahut kar seni bulabilir. Haftanın birinci gününde süratli yarar sağlayabilir, bolluk ve rahmet dolu bir sürece girebilirsin. İkili münasebetlerin ve aşk hayatında ise süreksiz bir sakinlik kelam konusu olabilir. Duygusal münasebetlerindeki bu durum bir anlığına da olsa sana hayatının monotonlaştığını hissettirebilir. Lakin yalnızca bir durulma dönemindesin ve aşk hayatın her an yine hareketlenebilir.

Kaynak: PERVİN İNCE