Ay Yengeç burcunda hareketine devam ediyor. Evi toplamayı, küçük bir tadilattan geçirmeyi düşünüyorsanız bugün başlayın derim.  

KOÇ

Maddi güvence arayışı sizi biraz tedirgin edebilir. Kaynakları yönetim şeklinizi daha kalıcı yatırımlara çevirebilirsiniz. Bugün konuşmak isteyip konuşamadığın biriyle uygun bir ortam yaratmaya çalışabilir, onun müsait anlarını kollayabilirsin. Bu kısa ve etkileyici konuşma sonrasında kendini birtakım şeyler için sorgulayabilirsin. Maddi meselelerin gündeminde yer aldığı ve aklını karıştırdığı bir vakit dilimindesin.

BOĞA

Bir dizi hayal kırıklığından kurtulmanız gerekiyor, bu yüzden kolay olmayacak olsa bile bugünün tadını çıkardığınızdan emin olun. Farklı fikirlere karşı hoşgörülü olabilirsiniz. Bugün kentten uzak kalmayı denediğin ve bulunduğun ortamdan uzaklaşmayı istediğin bir gün olabilir. Kendini insanlardan uzaklaştırdığın ve sessiz kalmak istediğin bir gündesin. Bu sessizliğin ve sakinliğin mental manada sana bir ilaç üzere geleceğini söyleyebilirim. Senin için uzun vakittir hayalini kurduğun bir gün olacak.

İKİZLER

Fiziksel görüntünüzü daha estetik ve daha sağlıklı hale getirmek için uğraşabilir, kendinize yatırımlar yapabilirsiniz. Bugün dışarıdan gördüğün insanları yakından tanıma fırsatı bulduğun ve hayal kırıklığı yaşadığın bir gün olabilir. Bu yakınlaşma sonucunda kafandaki soru işaretlerini attığın ve yeni kararlar aldığın bir gün olacak. Fikirlerine güvendiğin bir yakınından bu hususta dayanak alman ve ona danışman da mümkün.

YENGEÇ

Tanıdığınız çoğu insan için çok güçlüsünüz, azimli ve iradelisiniz ama bugün ne olduğunuzdan fazlasını kanıtlamanız gerekmeyecek çünkü size güç ve irade gösterecek olanlar başkaları olacak.  Bugün gücün çok yüksek olduğu ve çevren tarafından desteklendiğin bir gün olabilir. Bitmek bilmeyen enerjini çevrene yansıttığın ve onları eğlendirdiğin anlara şahitlik edeceksin. Yeni başlangıçlar için çok şanslı olduğun bir gündesin. Bu başlangıçları yaparken sabırlı ve mantıklı olmanı öneririm.

ASLAN

Sizi endişelendiren ne olursa olsun, sizi her zaman referans noktası olarak alan birinden iyi bir şey almak kadar önemli  hiçbir şey olamaz diyebiliriz. Bugün beklenmedik sürprizlere gözünü açabilir, hoş haberler alabilirsin. Kısa vadede yaptığın ve gerçekleşmesini beklediğin planların sebebiyle düşünceler yaşıyor olabilir, bir an evvel gerçekleşmesini bekliyor olabilirsin. Heyecanın ve merakın tüm gününü ele geçirdiği anlara şahit olacaksın.

20 Kasım günlük burç yorumu 20 Kasım günlük burç yorumu

BAŞAK

Rutinlerinize sağlıklı besinler ve sağlığa iyi gelen her şeyi ekleyebilirsiniz. Çalışma şartlarınızı iyileştirmeye yönelik kararlar alabilirsiniz. Bugün duygusal olarak kendini hassas ve kırılgan hissettiğin bir gün olabilir. Çevrende olup biten olaylar sebebiyle kendini hatalı hissettiğin ve bunu düzeltmek için sağlam adımlar attığın bir gün olabilir. Kendine vakit ayırman gereken bu periyotta kendini yakınlarının sıkıntılarıyla boğulmuş üzere hissedebilirsin.

TERAZİ

Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize düşkünlüğünüz artabilir. Amaçlarınız uğruna özverili çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün iş ve eğitim alanında kendinizi şanslı hissettiğiniz bir gün olabilir. Yakın bir arkadaşınız vesilesiyle yeni tecrübeler yaşamanız mümkün. Meslek manasında merdivenleri beşer beşer çıktığınız ve tüm dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gün. Talih ve memnunluk bu süreçte sizinle birlikte olacaktır.

AKREP

Son zamanlarda özgüveninizi kaybettiniz, ancak bugün onu yeniden bulma zamanı! Daha önce gözleriniz kapalı kabul edeceğiniz bazı meydan okumalarla kendinizi test edin.  Bugün özgüveninin ve auranın yüksek olduğu bir gündesin. Kadro çalışmalarının gündeminde yer aldığı bu günde kendini ön plana atarak belli konuşmalar yapabilir, liderlik konusunda kendini geliştirebilirsin. Tüm ayrıntılara süratlice hakim olup isminden kelam ettirmeyi başarabilirsin. 

YAY

Belli ki sİZİ sarsan ve henüz sindiremediğinİZ bir duygusal çalkalanma oldu.  Ancak bugün toparlanmaya çalışırsanız, bu tamamen iyileşme yolunda ilk adım olacaktır.  Bugün muhakkak amaçlar için çalıştığın ve bunun için çevrenden takviye beklediğin bir gün olabilir. Yeni ve ani kararlar almakta zorlanan biriysen bu süreçte en yakınlarına sorular sorarak kendi rotanı çizmeye çalışabilirsin. Uğraşlarının boşa gitmeyeceğini ve hayallerinden çok daha hoş bir vakit dilimine gireceğini söyleyebilirim.

OĞLAK

Sert bir öfken var ve kendini bu şekilde bırakamazsın. Çevrenizdeki insanlar acı çekebilir ve artık sizi tanımayabilir. Kendi içinize dönebilir ve biraz kendinizi tartabilirsiniz. Bugün küçüklüğünden beri hayalini kurduğun bir şeye sahip olmak için yeni adımlar atabilir, bunun için harcamalar yapabilirsin. Bu süreçte ailenden hiç görmediğin kadar dayanak göreceksin. Duygusal konuşmaların hakim olduğu bu günlerde kendini hiç olmadığın kadar uygun hissedeceksin.

KOVA

Statü ve kariyerinizi genişletmek ve daha iyiye taşıma arzusu içinde olabilirsiniz. Olduğunuz yerde en iyisi olmak için birtakım planlar yapabilirsiniz. Bugün okul ve arkadaşlıklar konusunda ikilemde kaldığın bir gün olabilir. Muhakkak bir nizama sahip olmak için çabaladığın bir vakit dilimindesin. Gündüzlerin geceye döndüğü ve kendini bir arayışta hissettiğin periyotlara geçiş yapıyorsun. Bu süreçte yakın arkadaşlarından takviye görmeyi bekleyeceksin.

BALIK

Bugün yeni yollar açmak akıllıca bir hareket olabilir. Sonuçları fazla düşünmeden size yeni ve ilham verici bir şey sunmak isteyenlere kapıları açın.  Bugün işsizlikle ilgili muhakkak sorunlar yaşadığın ve kendini bu süreçte yalnız hissettiğin bir gün olabilir. Konutta bunaldığın ve kendini dışarı atmak istediğin bir güne başlangıç yapacaksın. Daima hareket halinde olduğun ve gücün tavanda olduğu enerjik bir geçireceksin.

Kaynak: PERVİN İNCE