Ay Yengeç burcunda hareketine devam ediyor. Gayrimenkul konularına bugün balıklama atlayabilirsiniz. 

KOÇ

Bugün sadece dinlemeniz ve başkalarına ilgi gösterme fırsatı vermeniz gerekiyor, tekliflerle gelecekte ne yapmanız gerektiğini düşünmek için zamanınız var.  Bugün uzun vakittir buluşmak isteyip buluşamadığın bir yakınınla hiç beklenmedik bir yerde denk gelebilirsin. Bu sürpriz buluşma sonrasında birbirinize yine görüşmek için kelamlar vereceksiniz. Kendini kısa vadeli de olsa geçmiş yaşantında hissedeceksin. Bu hisler süreksiz olsalar da seni derinden yaralayabilir.

BOĞA

Gerçekleştiremediyseniz, geçmiş ilgi alanlarınızdan vazgeçin, ivme kaybettiyseniz sebat etmenin faydası yoktur. Güvenlik ihtiyacınız artabilir. Bugün iş arkadaşlarından birinin sana verdiği hoş haberlerle güne başlayacaksın. Seni ilgilendiren hususlarda yaptığı açıklamalar sonrasında biraz şaşırabilir, ani reaksiyonlar verebilirsin. Üstlerin tarafından dikkat çektiğin ve hoş sonuçlar aldığın bir periyoda geçiş yapacaksın.

İKİZLER

İçsel olarak güvenlik ihtiyacınız yoğun. Başkalarına kabarttığınız öfkenin gazabına kendiniz uğrayabilirsiniz. Bugün kendini üstün enerjik hissettiğin ve bunu çevrene yansıttığın bir gün olabilir. Yeni kararlar aldığın bugüne çok hoş adımlar atarak başlayabilir, hiç olmadığın kadar memnun bir gün geçirebilirsin. Genel olarak görüşmelerin ve konuşmaların ağır olduğu bir gün seni bekliyor.

YENGEÇ

18 Kasım günlük burç yorumu 18 Kasım günlük burç yorumu

Kötü şansın size zulmettiğine inandığınız karanlık günlerin ardından bugün şans yüzünüze gülebilir. Biraz cesaret edin, belki bazı küçük kazançlar moralinizi yükseltebilir. Bugün çevrendeki insanlara dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Yakın çevrende yer alan ve senin uygunluğunu istemeyen bir bayan tarafından zorbalanabilir, daha evvel hiç duymadığın kelamlar duyabilirsin. Sabrının sınandığı ve kendin olmakta zorlandığın bir gün olabilir.

ASLAN

Bugün için içiniz rahat olsun, sadece keyifli olaylar olacak gibi.  Bu nedenle bugünden önce başınıza gelenleri çok fazla düşünmemeye çalışın. Bugün uzun vakittir ortanın bozuk olduğu ve konuşmadığın biriyle göz göze gelebilir, kendini hatalı hissedebilirsin. Çoğunlukla senin yüzünden çıkan bu tartışmalar sonrasında kendini ondan uzaklaştırmış olabilirsin. Onsuz kafanı dinlemek istediğin bu süreçte onu tekrar görmek kendini berbat hissettirebilir.

BAŞAK

Karanlık döneminiz bitti denmiyor, o yüzden bugün kendinize bir mola verirseniz fazla düşünmeden bu size iyi gelecektir. Bugün hukukî manada bir kadro gelişmeler yaşayacağınız bir gün olabilir. Kendinizi kanıtlamakta külfet yaşadığınız bir gün olabilir. Etrafınızdan dayanak görmek isteseniz de hiçbir dayanak size kâfi gelmeyecektir. Kendi kıymetinizin farkında olmayı beklediğiniz gün.

TERAZİ

Duygularınızı savuşturmak adına aşırı yeme faaliyetlerinden kaçınmalısınız. Zaman kaybetmeyin, harekete geçin ve büyük hedeflere ulaşacaksınız. Bugün şahsî egoların savaşa dönüştüğü bir gün olabilir. Kendi fikrinin doğruluğunu kanıtlamaya çalışan biri tarafından canın sıkılabilir. Gün içinde sessizlik ve kaosun sizden uzak olması için kendinizi geri plana çekebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Mantığınızla hareket etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

AKREP

Çok zamanınızı alacak yarım kalmış bir işi tamamlamaya çalışın, bugün sadece zihinsel ve fiziksel yatkınlığınız için bunu göz açıp kapayıncaya kadar yapabilirsiniz.  Bugün aile üyelerine hasret duyduğun ve onların yokluğunu düşünüp kendini üzdüğün bir güne başlangıç yapacaksın. Çok uzun vakittir kendini yalnız hissediyor olabilirsin. Şayet yalnız bir akrep burcuysan, bu süreçte yanında birini görmek isteyebilirsin. 

YAY

Bazen formda hissetmek, sadece bir ruh hali olsa bile bize gerçekten enerji verir. Işık saçan, yüce gönüllü bir tavra bürünebilirsiniz. Bugün yeni beşerlerle tanıştığın ve bir çok soruya maruz kaldığın bir gün olabilir. Girdiğin ortamlarda kendini fark ettirdiğin ve yıldız üzere parladığın bir güne başlangıç yapacaksın. Gücün ve samimiyetinin yüksek olduğu bugünde kendini çok şanslı hissedeceksin.

OĞLAK

Planınızı bozmak istemiyorsanız, bugün daha disiplinli davranmalısınız. Kendinizi kontrol edemeden, sizi çok agresif hale getirebilecek, tartışmalar olabilir. Bugün iş ve arkadaşlık konusunda kendini sorguladığın bir gün olabilir. İş yerinde yaşadığın çeşitli problemler ve sorunlar nedeniyle kendini berbat hissettiğin bir güne başlangıç yapabilirsin. Yeni ortamlara girmek ve yeni yüzler görmek sana bu süreçte güzel gelecektir.

KOVA

Dikkate almanıza rağmen hala başınıza istemediğiniz şeyler geliyorsa, derin bir nefes alın ve konuşmadan önce on saniye bekleyin. Bugün duygusal manada ağır olduğun bir gün olabilir. Uzun vakittir kendini makûs hissetmiş olsan da bunu çevrene yansıtamamış, onlarla paylaşmak istememiş olabilirsin. Ayrılıkların ve uzak uzaklığın gündeminde yer aldığı bir gün olabilir.

BALIK

Bugün önce başkalarının kendilerini ifade etmesine izin verin, sonra siz sözünüzü söyleyebilirsiniz, ama sakince ve sakince. Bugün kendini memnun ve şanslı hissettiğin bir gün olabilir. Sıhhat açısından ufak sorun yaşadığın bu süreci büsbütün sağlıklı bir halde bitireceksin. Hayallerinin peşinden koştuğun ve bunun için çok gayret sarf ettiğin bir gün olabilir. 

Kaynak: PERVİN İNCE