Ay bugün saat 10:25 ile 22:29 arasında boşlukta olacak sonra Başak burcuna geçecek. Ay bütün gün neredeyse boşlukta yeni bir şeye başlamayın!

KOÇ

Duygusal dengeyi sağlamak için duygusal temizlik yapın. Olumsuz duyguları tanıyın, kabul edin ve serbest bırakın. Affetme, özgürleşme ve içsel huzura ulaşma sürecinde ilerleyin. Bugün kaygılarınla başın sıkıntıda olabilir. Kimseyle paylaşmak istemediğin bir sırrını ağzından kaçırabilir, istemeden de olsa bu sırrı ifşa edebilirsin. Maddi hususlarda canının sıkıldığı bu periyotta yeni bir gelir kapısı bulman ve bunun üzerine yoğunlaşman da mümkün. Hoş haberler alacaksın.

BOĞA

İş yerinde takım çalışmasını teşvik edin ve diğer çalışanlarla işbirliği yaparak ortak hedeflere ulaşmaya çalışın. Empati ve anlayış, sağlam bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bugün çeşitli imtihanlarla gayret ettiğin ve kendini kanıtlamak istediğin bir gün olabilir. Eğitim mevzularında kendini geliştirmek için yeni taktikler öğrenebilir, bunun için çevrenden yardım alabilirsin. Yakın çevrende bulunan yüksek tahsilli birinden okul ve eğitim üzere hususlarda yaşadığın kederler için tavsiye isteyebilirsin.

İKİZLER

Bugün gücünüzü güçlendirin ve kendinize olan güveninizi artırın. Kişisel sınırlarınızı belirleyin, kendi değerinizi tanıyın ve kendinizi destekleyici bir şekilde konuşun. Bugün anlık planların havada uçuştuğu bir gün olabilir. Anlık gelen bir bildiriyle birlikte kendini daha evvel hiç gitmediğin bir yerde bulabilir, yeni tecrübeler yaşayabilirsin. Kendinden büyük biriyle yapacağın bu seyahat sana çok yeterli gelecek, buna çok gereksinimin olduğunu o vakit anlayacaksın. 

YENGEÇ

Öz disiplin konusunda kendinizi geliştirin. Planlı ve düzenli bir yaşam tarzı sürdürmek, zaman yönetimi becerilerinizi güçlendirmek için önemlidir. Bugün konutta sessizlik ve sakinliğin ortasında kendi rahatına baktığın bir gün olabilir. Şayet iş arayışı içinde olan bir Yengeç burcuysan, sana hoş teklifler gelebilir. İş ve eğitim üzere hususlarda dikkatleri üzerine çektiğin ve yıldızının parladığı bir gündesin. Bu süreçte bahtının devamlı olması da senin elinde.

ASLAN

Bugün sessizlik bulmak için doğaya bağlanın. Doğa yürüyüşleri yapın, ağaçlarla iletişim kurun, denizi dinleyin veya bir parkta oturun. Bugün çok güldüğün ve eğlendiğin bir gün olabilir. Yakın çevrene yeni aldığın ve ortanın giderek güzel bir hale geldiği o şahısla uzun sohbetler edebilir, onu daha da yakından tanıma fırsatına erişebilirsin. Tanıma sürecinde kendini yanlışsız söz etmen sana vereceğim en büyük tavsiye olacaktır. 

BAŞAK

İçinizdeki çocuğunuzla bağlantı kurun. Eğlenceli aktiviteler yapın, hayal gücünüzü kullanın ve çocuksu neşenizi keşfedin. Bugün çeşitli hesaplamalar yaptığın ve birikimlerini gündeme getirdiğin bir gün olabilir. Uzun vakittir satın almak istediğin bir şey için yaptığın birikimleri göz önünde bulundurabilirsin. Bu alışveriş sonrasında kendini rahatlamış ve özgür hissedebilirsin. Harcamalarına dikkat etmelisin. 

TERAZİ

Kendinizi sevgiyle ve şefkatle besleyin. Kendinizi takdir edin, kendinize zaman ayırın ve kendinizi şımartacak aktiviteler yapmaktan geri durmayın. Bugün proje ve sunum üzere işlerle uğraşabilir, onun için bilgi toplayabilirsin. Hafta başında yeni kararlar alman ve bunun için kendini zorlaman da mümkün. Bu yeni süreçte birinci etapta kendini tanımlamakta zorlanabilir, bir şeylerden çabucak sıkılabilirsin. Lakin geleceğin için çok değerli olan bir pozisyonda olduğunu unutmamalısın. 

AKREP

Bugün içsel huzurunuzu bulmak için sakin bir ortam yaratın. Meditasyon veya doğa yürüyüşü gibi rahatlama tekniklerini deneyin. Bugün yıldız üzere parladığın ve tüm enerjini çevrene yansıttığın bir gün olabilir. Uzun vakittir düşük güçlü olman ve kendini bir türlü rahat hissetmemen sebebiyle ertelediğin tüm planlarını tekrar gerçekleştirebilirsin. Kaybettiğin tüm neşeni ziyadesiyle yerine getireceğin bir sürece geçiş yapacaksın.

YAY

İlişkilerde uyumlu bir döneme giriyorsunuz. Sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendirin ve iletişimi ön planda tutun. Empatiyle yaklaşın ve sevgi dolu adımlar atın. Sevgi paylaştıkça çoğalır! Bugün ardınızdan konuşulan kelamlara şahit olabilir, bu kelamlar için kendi canınızı sıkabilirsiniz. Etrafınızda yer alan ve yakın olduğunu düşündüğünüz bir kişi tarafından iftiraya maruz kalmanız ve şaşırmanız mümkün. Bu suçlama karşısında kendinizi savunmak için yanlışsız sözler seçmeniz sizin için büyük ehemmiyet taşıyor.

OĞLAK

Yaratıcılığınızı harekete geçirmek için bir günlük tutun. İç dünyanızdaki derin duyguları ve düşünceleri kağıda dökmek sizi rahatlatacak. Bugün internette fazlaca vakit geçirdiğiniz ve stalk yapmanın tabanına vurduğunuz bir gün olabilir. Geçmiş yaşantınızda yer alan ve şimdilerde görüşmediğiniz şahısların ne yaptığını merak edebilir, yeni ömürlerini araştırabilirsiniz. Bu araştırma sonrası size ve yakın etrafınıza bol dedikodu materyali çıkabilir. 

KOVA

Yaratıcılığınızı günlük yaşama yansıtın. Kendi hobilerinize zaman ayırın, sanatsal projelere dahil olun ve hayal gücünüzü besleyen etkinliklere katılın. Bugün konut işleriyle uğraştığınız ve kendinizi paklığa verdiğiniz bir gün olabilir. Uzun vakittir dışarıda gezmekten kendinizi bir günlüğüne konut işleriyle meşgul etmek istemiş olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamış ve ferahlamış hissedebilirsiniz.

BALIK

22 Kasım 2023 günlük burç yorumu 22 Kasım 2023 günlük burç yorumu

Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeye odaklanın. Onlara minnettarlığınızı göstermek için küçük jestler yapın ve onlarla anlamlı sohbetlere dalın. Bugün cümbüşün tabanına vurduğunuz ve geçmişte dönüp hatırlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yakın etrafınızdan birisinin düğün ya da doğum günü gibisi bir kutlamasına iştirak sağlayabilir, delice eğlenebilirsiniz. Uzun vakittir bir ortaya gelemediğiniz dostlarınızı da bu davette göreceksiniz.

Kaynak: PERVİN İNCE