Ay Başak burcunda hareketine devam ediyor. Bugün özellikle etrafı toparlamak veya kalan işleri bitirmek için ideal zamanlar.

KOÇ

Bugün içsel denge ve huzur arayışındasınız. Zihninizi sakinleştirin, meditasyon yapın ve derin nefes alın. Kendinizi dinleyin ve iç sesinizi takip edin. İçsel yolculuğunuzda rehberlik eden bir gün! Bugün hiç beklemediğin bir formda çok istediğin bir şahısla randevuya çıkabilir, vakit geçirebilirsiniz. Anlık yapılan bu plan sonrasında kendini rahatlamış ve özgür hissedeceksin. Karşındaki bireyle fikirlerini kolay kolay paylaşabilir, ona ahenk sağlayabilirsin. Gücün yüksek olduğu bir gün olabilir.

BOĞA

Bugün vizyonunuzu keşfetmek için bir görsel tahta veya vizyon panosu oluşturun. Hayallerinizin resimlerini ve sözcüklerini kullanarak gelecek hedeflerinizi görselleştirin. Bugün maddi manada probleme düşeceğiniz ve kendinizi rahatlatmak ismine yeni kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Finansal manada yakınlarından yardım almak isteyebilir, derde düştüğün hususları onlarla paylaşabilirsin. Maddi özgürlüğünüzün gündeminizde yer aldığı bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER

Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir gün. Harcamalarınızı kontrol altında tutun ve geleceğe yatırım yapın. Bugün tutkunun ve heyecanın ön planda yer aldığı, kendinizi yeni tecrübelere sürüklediğiniz bir gün olabilir. Yakın etrafınızda yer alan biriyle yeni keşifler gerçekleştirebilir, özel anlar yaşayabilirsiniz. Bu sırada duygusal tesirler altında olabilir, yanlış kararlar verebilirsiniz.

YENGEÇ

Sağlığınızı önemseyin ve bedeninizi besleyin. Dengeli beslenme ve düzenli egzersizle vücudunuzu destekleyin. Stresi azaltmak için rahatlama tekniklerine başvurun. Sağlıklı yaşam, mutlu bir yaşam demektir! Bugün gergin bir gün geçirebilir, bunu etrafınıza de yansıtabilirsiniz. Yapmanız gereken sorumlulukları kendinize hatırlatıp gerilim altında hissedebilirsiniz. Tüm bu olaylara farklı bakış açılarıdan bakmak size düzgün gelecektir. Yeni ve ilham dolu fikirler bu süreçte size yardımcı olacaktır.

26 Kasım Pazar günlük burç yorumu 26 Kasım Pazar günlük burç yorumu

ASLAN

Finansal hedeflerinizi gözden geçirin ve disiplinli bir şekilde ilerleyin. Para sizin için bir araç, onu doğru kullanın! Bugün sevdiklerinle vakit geçirdiğin ve onlarla isteklerini gerçekleştirdiğin bir gün olabilir. Uzun vakittir istek listenizde olan ve gitmeyi planladığınız bir yere gidebilir, yeni tecrübeler yaşayabilirsiniz. Ağır ve koşturmacalı bir gün geçireceksiniz.

BAŞAK

Sağlığınıza dikkat etmek için sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz rutinlerini benimseyin. Bedeninizi ve zihninizi dengede tutmak için sağlıklı yaşam alışkanlıkları önemlidir. Bugün tüm gün meşgul olduğun ve bir an olsun rahat edemediğin bir gün olabilir. Ağır geçen günün akabinde akşama hakikat yalnız başına kalmak isteyebilir, tüm buluşma davetlerini geri çevirebilirsin. Sessiz ve sakin bir gün geçirmek isteyeceksin. 

TERAZİ

İçsel rehberliğinizi dinlemek için sessiz bir an yaratın. İç sesinizi duymak için sessizlikte meditasyon yapın ve içsel bilgeliğinizi takip edin. Bugün kimi fikir ayrılıkları ve kalp kırıklıkları yaşaman mümkün. Yakın çevrende olan ve daima desteklediğin biri tarafından aykırı köşe bir atağa maruz kalabilirsin. Daha evvel hiç canını acıtmamış ve saf görünen bu kişi tarafından yaşadıkların yüzünden toparlanman biraz vakit alabilir.

AKREP

Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmaktan kaçının. Her bireyin benzersiz yolculuğu ve hedefleri vardır. Kendinize odaklanın ve kendi değerinizi takdir edin. Bugün yeni adımlar atma konusunda kendinizi cesaretlendirmek ismine kendinize motivasyon konuşmaları yapabilirsiniz. İmtihan, ehliyet vb. mevzularda başarmak isteyip başaramadığınız şeyler için cesurca adımlar atabilir, hiç olmadığınız kadar kendinizden emin olabilirsiniz. 

YAY

Yaratıcılığınızı ifade etmek için sanatsal projelere yönelin. Kendi iç dünyanızı resim, müzik veya yazıyla ifade edin. Sanat size huzur ve anlam katacaktır. Hayal gücünüzü özgür bırakın! Bugün size yardımı düşen birine yardım edebilir, bu mevzuda ona takviye olabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizin üzere birisine sahip olduğu için kendisini çok şanslı hissedebilir, bunu size yansıtabilir. Dostluğun ön plana çıktığı bir gün sizi bekliyor.

OĞLAK

Hayatınızdaki olumlu değişikliklere açık olun. Farklı deneyimler yaşamak için yeni hobiler keşfedin veya yeni insanlarla tanışın. Büyümek için kendinizi geliştirmeye devam edin. Bugün uzun vakittir içinizde tuttuğunuz ve herkesten sakladığınız o sırrı tekrar açığa çıkarma vakti gelmiş olabilir. 2 yakınınızı yakından ilgilendiren bu sır sebebiyle kendinizi kasıyor, ve berbat hissediyor olabilirsiniz. Bu sırrın açığa çıkmasının akabinde derin bir nefes alacaksınız. 

KOVA

Kendi değerlerinize sadık kalın ve başkalarının beklentilerine göre değil, kendi iç sesinizi dinleyerek hareket edin. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten çekinmeyin. Bugün etrafınızda size dost üzere görünen lakin en tehlikeli düşmanınız olacak birinden bir adım alabilirsiniz. Size çok bedel verdiğini söyleyen bu kişi yakında eteğindeki tüm taşları ortalığa dökebilir. Bu süreçte kendinize dikkat etmenizde ve her sırrınızı içinizde tutmanızda yarar var. 

BALIK

Yeni bir başlangıç için hazır mısınız? Geçmişteki hatalardan ders alın ve geleceğe odaklanın. Kendinizi yeniden keşfedin ve hayatınızdaki engelleri aşmak için cesur adımlar atın. Bugün bol bol okuma yaptığın ve kendini ödüllendirdiğin bir gün olabilir. Yalnız başına vakit geçirmenin keyfini çıkarmak için tek kişilik planlar yapabilir, yakınlarından bunu bâtın tutabilirsin. Uzun vakittir ağır ve karışıklık dolu bir gün geçirmek seni bu süreçte epey yıpratmış gözüküyor.

Kaynak: PERVİN İNCE