Ay Başak burcunda hareketine devam ediyor. Ay Başak burcunda bugün kendinizi biraz fazla çalışırken buluyor olabilirsiniz. Sağlığa dikkat!  

KOÇ

İş hayatınızda dengeyi sağlamak için zaman yönetimine özen gösterin. Önceliklerinizi belirleyin ve iş yükünüzü yönetmek için etkili stratejiler kullanın. Bugün giderek ısınan havalar nedeniyle kendini dışarı atmak isteyebilirsin. Uzun vakittir gidip görmek istediğin bir yere ziyarette bulunabilir, keyifli vakit geçirebilirsin. Genel olarak dertli süreçlerden giderek uzaklaşacağını ve geleceğimiz devirlerde daha keyifli olacağını söyleyebilirim. 

BOĞA

Kendinize zaman ayırın ve kendinizi şımartın. Kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeyin ve kendi değerinizi hatırlayın. Kendinizle ilgilenmek size içsel güç verecektir. Sevgiyle kendinize yönelin! Bugün her şeyin başlangıcı olan bir yere gidebilir, burada eski hayatını ve yaşantını sorgulayabilirsin. Sen de büyük bir yere sahip olan bu pozisyonda, geçmişte yaşadığın şeyler aklına gelebilir. Hafta genelinde de kendini daima olarak sorguladığın ve hasretinin ağır olduğu bir gün olacak.

İKİZLER

Aşk hayatınızda romantik bir döneme giriyorsunuz. Kalbinizi açın, duygularınızı ifade edin ve aşkın gücünü hissedin. İlişkilerde derin bağlar kurun ve sevgiyle dolu anılar yaratın. Aşk sizi bekliyor! Bugün üzerinizdeki baskıları daha derinden hissettiğiniz ve bu baskılar nedeniyle ıstıraplar yaşadığınız bir gün olabilir. Kendinizi kanıtlamak için elinize fırsatlar gelse de bunun için pek keyfiniz olmayabilir. Bu bunalımlı geçen günlerin akabinde aldığınız bir ileti sonrası tğm keyfiniz yerine gelecektir.

YENGEÇ

Yeni bir başlangıç için hazır mısınız? Geçmişteki hatalardan ders alın ve geleceğe odaklanın. Kendinizi yeniden keşfedin ve hayatınızdaki engelleri aşmak için cesur adımlar atın. Bugün ortanın güzel olduğu ve çok güzel anlaştığın biriyle buluşabilir, uzun vakittir ona anlatmak istediğin şeylerden bahsedebilirsin. Aklını kurcalayan ve kendini yalnız hissettiğin mevzularda arkadaşından akıl alabilir, ona yaşadığın durumdan bahsedebilirsin. 

ASLAN

Kişisel gelişiminize odaklanırken, ruh sağlığınızı da göz ardı etmeyin. Stresle başa çıkma tekniklerini öğrenin, meditasyon ve yoga gibi rahatlama yöntemlerini deneyin. Bugün samimiyetine güvendiğin ve sohbet etmekten zevk aldığın bir yakınınla buluşabilirsin. Bu buluşma sonrasında seni yeni bir sürecin beklediğini göreceksin. Kendini olgun hissettiğin ve gereksiz samimiyetler kaçındığın bir gün olacaktır. Şanslı bir gün geçireceksin.

BAŞAK

Kariyerinizde yükseliş zamanı! Yeteneklerinizi sergileyin, fırsatları değerlendirin ve hedeflerinize odaklanın. Kendinize olan güveninizi artırın ve başarıya doğru ilerleyin. Sizin için zirve çok yakın! Bugün anlık planlara ahenk sağlamaya çalışırken çok yorulabilir ve güç vakitler geçirebilirsin. Anlık yaptığın tercihlerden pişmanlık duysan da vakti akışına bıraktıktan sonra çok eğleneceksin. Gün genelinde tek başına kalmadığın keyifli bir gün geçireceksin. 

TERAZİ

Sağlığınızı önemseyin ve düzenli sağlık kontrolleri yapın. Beslenmenize dikkat edin, uyku düzeninizi düzenleyin ve stresle başa çıkma yöntemlerini öğrenin. Bugün kendi dostlarını sorguladığın ve onlar hakkında makul çıkarımlarda bulunduğun bir gün olabilir. Onlara artık yeteri kadar güvenmediğini fark edebilir, bunun için kendini suçlayabilirsin. Ani ayrılıkların gündeminde yer aldığı ve bunun için kendini üzdüğün bir gün geçireceksin. 

AKREP

Ev ve aileyle ilgili konular ön planda. Sevdiklerinizle vakit geçirin, evinizi güzelleştirin ve aile bağlarınızı güçlendirin. Sevgi dolu bir yuva yaratmak sizin elinizde. Ev sıcaklığını hissedin! Bugün kendi kimliğinin dışına çıkabilir, ve bunun için kendini çok şanslı hissedebilirsin. Kendinden yaşça küçük olan birileriyle dışarı çıkabilir, onunla keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Finansal zorlukları aştığınız bu devirde ikili ilişkilerinle dikkatleri üzerine çekeceksin.

23 Kasım 2023 günlük burç yorumu 23 Kasım 2023 günlük burç yorumu

YAY

İçsel gücünüzü keşfetmek için günlük afirmasyonlar kullanın. Olumlu ve güçlü ifadeleri tekrarlayarak kendinize olan inancınızı güçlendirin. Bugün hislerinin üzerine gitmen ve adım atman gereken bir gün olabilir. Uzun vakittir makul hislere sahip olduğun bir şahsa adım atabilir, ona bu hususta kendini açıklayabilirsin. İç düşüncenin yoğunlukta olduğu bu vakitleri diğerleriyle paylaşıp onlardan tavsiyeler alacaksın.

OĞLAK

İlişkilerde iletişim becerilerinizi kullanarak sorunları çözme yolunu seçin. Açık ve dürüst iletişim kurun, dinlemeye önem verin ve karşılıklı anlayışı artırıcı adımlar atın. Bugün zorlukların peşinizi bırakmadığı ve gayret içerisinde kalmanız gereken bir gün olabilir. İlgi görmeyi ve göstermeyi sevdiğiniz bir gün geçireceksiniz. Aşk için mantık ve duygusallığın ortasında kaldığınız bir sürece adım atacaksınız. Bu süreçte etrafınızdan de çok etkilenebilirsiniz.

KOVA

Hayatınızda dengeyi sağlamak için günlük ritüeller oluşturun. Sabahları meditasyon yapmak, gün ortasında kısa bir nefes egzersizi yapmak veya akşamları rahatlatıcı bir banyo almak gibi ritüeller sizi dengeleyecektir. Bugün kararsızlığınızın üzerinizde olduğu bir gün yaşayacaksınız. İkilemde kaldığınız ve bir karar vermeniz gereken anlara şahitlik edeceksiniz. Bu kararların sadece sizi bağlamadığını anladığınız an da her şey daha da berbat bir hale gelebilir. Mantığınızı kullanmaya çalışın.

BALIK

Kişisel finans yönetimi konusunda bilinçli kararlar alın. Harcamalarınızı kontrol altında tutun, birikim yapmaya özen gösterin ve geleceğe yönelik mali hedefler belirleyin. Bugün kalabalık sofralarda bulunabilir, kıymetli mevzular hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Kafana taktığın ve üzüldüğün mevzularda dayanak bekliyor olsan da  bu süreçte biraz yalnız kalmak sana daha âlâ gelebilir. Mental yorgunluğunu aşman gereken bir vakit dilimindesin. 

Kaynak: PERVİN İNCE