Önceki il yönetiminin istifasının ardında AK Parti'de yeni bir yapılanma sürecine gidildi. Salih Hızlı'nın başkanlığında yeni il yönetim ve yürütme kurulu belirlenmişti.
Bu sürecin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir il yönetim ile tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirmek üzere Manisa'ya geleceği bildirildi. 

Kandemir'in yapacağı  tanışma ve istişare toplantısı basına kapalı olarak Anemon Hotel'de gerçekleştirilecek.

Başkan İksir’den asgari ücret çıkışı Başkan İksir’den asgari ücret çıkışı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir yarın Anemon Hotel’de yeni il yönetim ile tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirecek. Gerçekleştirilecek istişare toplantısına Kadın ve Gençlik kolları yönetimleri ile Belediye Başkanları da katılacak.

Toplantıda Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioglu, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal’da yer alacak. Ayrıca toplantıya AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, AK  Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Av.Ali Özyiğit ve Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz da katılacak.

Kaynak: Haber Merkezi