Onaylı'dan, adım adım Şehzadeler Onaylı'dan, adım adım Şehzadeler

Türkiye 2024’te yerel seçimlere hazırlanıyor. Manisa’da yerel seçimlere en hızlı hazırlanan parti ise İYİ Parti oldu. İYİ Parti Manisa’da Yunusemre ve Şehzadeler için belediye başkan adaylarını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Tufan Akan Yunusemre Şehzadeler’de ise Ahmet Karadağ aday gösterildi.
GÜRHAN ÖZCAN İSMİ GÜNDEMDE
İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Gürhan Özcan ismi üzerinde duruyor. 
CHP OLAĞAN KURULTAYI BEKLİYOR
CHP’de ise 38'inci Olağan Kurultayı 4-5 Kasım'da gerçekleşecek. CHP’nin Manisa büyükşehir ve merkez ilçelerde kimi aday göstereceği ise kurultay sonrası netlik kazanacak. 
AK PARTİ’NİN HENÜZ İL YÖNETİMİ BİLE BELLİ DEĞİL
AK Parti’de ise işler Arap saçına gönmüş durumda. Salih Hızlı henüz yönetimini belirlemedi. İl yönetiminin neden belirlenemediği ise Manisa kamuoyunda merak konusu oldu.
İL BELLİ DEĞİL AMA İLÇE YÖNETİMİ BELİRLENDİ
Geçtiğimiz ay AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine atanan Av. Ali Özyiğit’in 30 kişilik yönetim kurulu belli oldu. İlk yönetim kurulu toplantısını yapan yeni yönetim, kısa bir tanışmanın ardından 2024 yerel seçimlerinde izlenecek yol haritası ilgili fikir paylaşımında bulundu.
İlk toplantıda yönetim listelerinde yer alan yöneticileri tek tek tebrik eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit “Yeni yönetim kurulu, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevini daha da güçlendirmek ve ilçe halkına daha iyi hizmet sunmak için kararlı bir şekilde çalışacak. Bu ekip, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmada büyük bir rol oynayacaktır. Birlikte yola çıktığımız dava arkadaşlarımız ile 2024 yerel seçimlerine çok sıkı bir şekilde çalışarak hazırlanacak, Şehzadeler Belediyemizde yeniden AK Parti bayrağını dalgalandırmak için kapı kapı dolaşacak, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İLKER KILIÇASLAN