Kısa süre önce yeni yönetimini oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ilk ziyaretini Şehzadeler  Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik' e yaptı.  Ziyaretlerine ilişkin bir açıklama yapan Başkan Özyiğit şöyle dedi;

Onaylı'dan, adım adım Şehzadeler Onaylı'dan, adım adım Şehzadeler

"Yönetim Kurulumuzla birlikte ilk ziyaretimizi Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik başkanımıza yaptık. Kendisine bizi kabul ettiği için teşekkür ederiz. Yeni yönetimimiz inşallah hayırlara vesile olur."

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise şöyle konuştu;

"AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatımızın yeni Başkanı ve Yönetimi bugün ziyaretimize geldiler. Kendilerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Çok güçlü,  dinamik  Şehzadeler ilçemizin tamamını kucaklayıp,  kuşatan güzel bir Yönetim Kurulu oluştu. Ben tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Allah'tan üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki bu güçlü kadroyla birlikte AK Parti Şehzadelerde yerel seçimlere de büyük bir heyecanla girecek ve büyük bir zaferle de çıkacaktır.  Bundan benim en ufak endişem yok. Şimdiden tüm yol arkadaşlarıma, dava arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza üstün başarılar diliyorum. Bu Parti'nin bir üyesi ve neferi olarak her zaman kendilerinin yanlarında olduğumu  bir kez daha ifade ediyorum. Sayın Başkanımız Ali Özyiğit'e ve tüm Yönetim Kurulu üyelerimize tekrar hoş geldiniz, hayırlı olsun diyorum."  

Kaynak: CANAN SÜRGİT