AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve AK Parti Manisa İl Başkan Salih Hızlı   halk buluşması kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda stant açtı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Baybatur ve İl Başkanı Hızlı’ya  ile AK Parti eski milletvekillerinden Mehmet Ali Özkan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan, AK Parti İl Gençlik Kolları Samet Doğuş, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz, Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit eşlik etti. 

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (13)

Ankara’daki yoğun çalışmalardan dolayı Manisa’ya gelmeye fırsat bulamadıklarını dile getiren Baybatur,

“Manisa’ya geldikten sonra il başkanımız, teşkilatımızla beraber böyle bir stant açtık. Bayramın arifesi. Çarşı her zaman kalabalık ve yoğun olur. Bizde burada halk buluşmaları yaparak vatandaşlarımızla sohbet edip talepleri varsa dinlemek, muhabbet etmek amacıyla bu standı oluşturduk.” İfadelerine yer verdi. 

Halk buluşmaları devam edecek

Halkın içerisinde olmaya gayret ettiklerini dile getiren AK Part’li Baybatur, halk buluşmalarının devam edeceğini vurguladı. Baybatur, 
“Bayramdan sonra bunu buluşmaları ilçelerde de yapacağız. Niyetimiz vatandaşlarımızla bir araya gelip dertlerini dinlemek. Yaptığımız yeni bir şey yok. Bugüne kadar yaptıklarımızı yapıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (9)

“Biz sandıktan iradeye her daim saygı duyuyoruz”

31 Mart yerel seçimleri ilişkin açıklamalarda da bulunan Baybatur, Manisa halkının verdiği karara saygı gösterdiklerini ifade etti. Baybatur,

“Bu karar neticesinde sandıktan çıkan irade Manisa’da bu şekilde tecelli etti. Biz sandıktan iradeye her daim ve her zaman saygı duyuyoruz. Seçilen arkadaşlara da başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki Manisa’mıza, şehrimize güzel hizmetler yapmalarını temenni ediyoruz bir Manisalı olarak”  şeklinde konuştu.

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (7)

“Milletimize hizmet etmeye canla başla çalışmaya devam edeceğiz” 

Seçim sonuçlarıyla ilgili çok analizler yapmaya devam ettiklerini belirten Baybatur,

“Cumhurbaşkanımız bununla alakalı nerede eksiklik var, nerede hata var, bunları kamuoyuyla çok açık bir şekilde paylaştı. 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan çıkan neticenin mesajını çok açık bir şekilde aldık. Nerede hata yaptıysak, nerede eksiklik yaptıysak bunları ivedili bir şekilde düzeltip milletimize hizmet etmeye canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sercan Okur'dan açıklama Sercan Okur'dan açıklama

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (3)

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (5)

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (8)

Ak Partili Baybatur, Vatandaşların Sorunlarını Dinlemek Için Stant Açtı (5)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK