Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen 38. Olağan CHP Kurultayı’nda 13 yıldır genel başkanlık görevini yürüten Kemal Kılıçdaroğlu’nu geçerek partinin yeni genel başkanı seçilen Özgür Özel'e hemşehrisinden tebrik mesajı geldi.

TBMM Eski Başkanı ve Yüksek İstişare Kurulu Eski Üyesi Bülent Arınç attığı mesajda;

"CHP Genel Başkanlığına seçilen Manisa Milletvekili Sayın Özgür Özel’i tebrik ediyor; eşi ve ailesi ile birlikte sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum. 

Sayın Özel, Manisamızın değerli bir evladı, kıymetli bir hemşehrimiz ve başarılı bir siyasetçidir. Selefi Sayın Kılıçdaroğlu’nun CHP’yi katı ideolojik bir partiden özgürlükçü bir partiye dönüştürme mücadelesi CHP’ye seçim kazandırmamış olsa bile bu sürecin onlar için bir kazanım olduğuna inanıyorum. Sayın Özel’den beklentim bu kazanımı reddetmeden Sayın İmamoğlu ve çalışma arkadaşları ile birlikte CHP’yi muhafazakar değerlere saygılı, toplumun tüm kesimlerine açık, gerçek bir sosyal demokrat partiye dönüştürmesidir" ifadelerine yer verdi.

Denizin taşması sonucu su basan iş yerlerinde tahliye çalışmaları sürüyor Denizin taşması sonucu su basan iş yerlerinde tahliye çalışmaları sürüyor

Kaynak: Haber Merkezi