2023 yılı emlak vergisi 2. taksit ödemeleri, Şehzadeler Belediyesi veznelerinden alınmaya başlandı. İsteyen vatandaşlar ödemelerini internet üzerinden online olarak yapabileceği gibi kredi kartı ya da nakit olarak 30 Kasım 2023 tarihleri arasında belediye veznelerinden yapabilecek.

MGK toplantısı sona erdi! 7 maddelik bildiri yayınlandı MGK toplantısı sona erdi! 7 maddelik bildiri yayınlandı

Şehzadeler Belediyesi,  2023 yılı emlak vergisi 2. taksit tahsilatlarını almaya başladı. Emlak vergisi tahsilatlarının www.sehzadeler.bel.tr sitesi üzerinden online olarak da yapılabileceğini belirten Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik

“Şehzadeler Belediyesi olarak 1 Kasım itibarı ile 2023 yılı emlak vergilerinin 2. taksitlerinin tahsilatlarına başladık. 30 Kasım’a kadar tahsilat işlemlerimiz devam edecektir. Bu noktada ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesi üzerinden online işlemlere girerek ödemelerini yapabilecekler. Bunun yanı sıra belediyemizin veznelerinden nakit ya da kredi kartı ile taksit ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca dileyen vatandaşlarımız istediği şehirden herhangi bir Halk Bankası online veya banka veznelerinden yatırabilir. ” dedi. 
 

Kaynak: CANAN SÜRGİT