1 yaşındaki bebek  babasının kullandığı traktörün altında  kaldı 1 yaşındaki bebek babasının kullandığı traktörün altında kaldı

Denizli’de kendisini aldattığından şüphelendiği karısını takip eden koca, çocuklarının gözü önünde karısı ve erkek arkadaşına pompalı tüfekle ateş etti. Karısını ağır yaralayıp arkadaşını öldürdükten sonra intihar eden kocanın çocuklarına mahalleli sahip çıktı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi 1344 Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; kendisini aldattığından şüphelendiği eşi Özlem Ülker’i takip eden koca E.Ü (40), Y C(35) ile buluştuğunu görünce çılgına döndü. İki çocuğuyla birlikte yolda yürüyen eşi ve erkek arkadaşını bir süre daha takip eden koca, evlerine 10 metre kala elindeki pompalı tüfekle ortaya çıktı. Eşine “Sen benim namusuma göz mü diktin” diye bağıran E.Ü, eşinin “Yapma, etme” çığları arasında defalarca tetiğe bastı. Çocuklarının gözü önünde kurşunların hedefi olan kadın göğsünden ağır yaralanırken, Y.C ise olay yerine hayatını kaybetti.

Günler öncesinden mesaj paylaşmış
Olayın ardından bölgeden uzaklaşan koca E.Ü,  2 sokak ileride aynı silahla intihar etti. E.Ü’in bugün cinayet ve intiharıyla sonuçlanan olaydan uzun süre önce sosyal medyadan “Ölümümden Y.C ve eşim Ö.Ü sorumludur. Hakkım varsa herkese helal olsun. Eşim ve Y.C hariç” şeklinde paylaşım yaptığı, E.Ü^nün 30 Eylül'de yaptığı bu paylaşımı daha sonrasında ise sildiği ortaya çıktı.

Ağır yaralanan Ö.Ü, olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çevre sakileri tarafından koruma altına alınan çocuk, yiyecek içecek ikram edilerek sakinleştirilmeye çalışıldı. Olayda hayatını kaybeden iki kişinin cenazeleri otopsi için morga kaldırılırken, ağır yaralanan kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

AW075811_02AW075811_03AW075811_04AW075811_06

Kaynak: İHA