Manisa'nın Yunusemre ilçesi Laleli Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların zillerini bu defa tanıdıkları değil,  İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan çaldı.

Yunusemre Belediye Başkan adayı Akan, Laleli Mahallesi'nde rastgele girdiği apartmanlarda vatandaşların kapılarını çalarak hem kendisini tanıttı, hem de komşularının sorunlarını dinledi.

CHP'de aday adaylığı süreci devam ediyor CHP'de aday adaylığı süreci devam ediyor

HEDEF EN AZ 15 BİN HANEYE TEK TEK ULAŞMAK

Tufan Akan,

"Yerel seçimler; siyasi partilerin değil, adayların projelerinin yarıştığı seçimlerdir. 5 yıllık İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı görev sürem boyunca mahalle ziyaretlerimize dur durak vermeden devam ettim. Şimdi Yunusemre Belediye Başkan adaylığımda da yine vatandaşlarımızla bir arada olacağımız bir seçim kampanyası yürütüyorum. Bu kapsamda çatkapı ev ziyaretlerimize Laleli Mahallesi'nden başladık. Komşularım, kapılarını çaldığımı gördüklerinde önce şaşırıyor, ardından büyük bir nezaketle bizleri evlerinde misafir ediyor. İlçemiz ve Laleli Mahallemiz için yapacağımız projeleri konuşuyor, halkımızla yeni çalışmalar geliştiriyoruz. Çat kapı ev ziyaretlerimize ilçemizin birçok mahallesinde devam edeceğiz. Hedefim, en az 15 bin haneye tek tek ulaşmak" ifadelerini kullandı.

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK