Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu ATV'nin en çok izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödül 5 milyon oldu. 5 milyonluk soruyu ise ilk kez Eyüp İşler açtırdı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının tarihinde ilk defa bu akşam 13. soru yani 5 milyon değerindeki soru açıldı.

Ünlü şarkıcı hayatını kaybetti Ünlü şarkıcı hayatını kaybetti

5 Milyon değerindeki o soru; ''İlki Sinop İnceburun'la Hatay'ın en güneyi arasına, ikincisi Iğdır'ın en doğusuyla Gökçeada'nın en batı ucu arasında olmak üzere iki adet kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi?''


Pazar akşamlarının vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de bu akşam milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitledi. Programın son bölümünde Eyüp İşler, 5 milyonluk soruya yaklaşarak büyük bir heyecanın fitilini ateşledi.

Eyüp İşler'in 5 milyonluk soruyu açtırması sosyal medyada da büyük bir heyecanın patlamasına neden oldu. Twitter, Facebook ve Instagram gibi platformlarda, programın 5 milyonluk sorusu hakkında birçok paylaşım yapılıyor.

Eyüp İşler adeta sosyal medyayı kasıp kavurarak programın gündemini oluşturdu. İşte 5 milyonluk soru:
İlki Sinop İnceburun'la Hatay'ın en güneyi arasına, ikincisi Iğdır'ın en doğusuyla Gökçeada'nın en batı ucu arasına olmak üzere iki adet kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi?
A) Çorum

B) Yozgat

C) Sivas

D) Tokat

Cevap: ÇORUM

Cevabı açıklanır açıklanmaz haberimizde yer verilecektir.

Kaynak: Haber Merkezi