Parti binasında gerçekleşen açıklamaya İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir ve çok sayıda partili katıldı.  

"AYRILIKLAR ZORDUR AMA YENİ BAŞLANGIÇLARINDA TOHUMU BÖYLE ATILIR"

Sözlerine teşekkür ederek başlayan Veteriner Hekim Ulvi Murat Tunca,

"2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Salihli Belediye Meclis Üyeliği ve grup başkanlığının yanı sıra Manisa Büyük Şehir Meclis Üyeliği görevlerim ile başlayan İYİ Parti siyasi hayatımın hemen ardından İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığı gibi önemli bir görevi şahsıma layık gören başta sayın Genel Başkanım Meral Akşener’e  o dönem il başkanım Sayın Hasan Eryılmaz’a değerli İYİ Parti aileme şuan bizlerle olan değerli İl Başkanım Ali Zafer İksir’e değerli Teşkilat Başkanım Mustafa Yılmaz’a bizleri sahada yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen çok değerli Salihli Koordinatörlerimize benimle yol yürüyen gece gündüz yanımda olan çok kıymetli yönetim kurulumuza dava arkadaşlarıma yol arkadaşlarıma hepinize şükranlarımı sunarak  söze başlamak istiyorum. 4,5 yıldır yürüttüğüm ilçe başkanlığında  genel başkanımızın şahsımı ataması ile gelip yapılan seçimli kongreler de yönetim kurulumuz ile başarı sağlayarak ilçe başkanı olarak 3 dönem gibi uzun bir süre Salihli İlçe Başkanlığı görevini yapmak da bizlere nasip oldu. Yönetim kurullarımızda geçmişte görev yapan arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum son kongrede asil ve yedek yönetime giren ve bu güne kadar idareci olarak gelen ve şuan bu masalarda oturan bundan sonra da Salihli’nin yerel yönetimlerde kaderine imza atacak siyasi çalışmaları yürütecek siz değerli yönetimimize teşekkürlerimi sunarken gelecek süreçte de başarılar diliyorum. Ayrılıklar zordur ama yeni başlangıçların da tohumu böyle atılır." dedi

"PARTİMİZİN EMRİNDE HAZIR OLDUĞUMUZU DA BELİRTMEK İSTERİM"
İlçe başkanlığı görevini yerel seçimler süreci başlamadan önce bıraktığını ifade eden Veteriner Hekim Ulvi Murat Tunca "

İlçe Başkanlığı görevimi yerel seçimler süreci başlamadan  bu akşam tamamlıyorum. İlçe başkanlığım sürecinde İYİ Parti ailesinin menfaat ve başarısı için istemeden de olsa kırdığım üzdüğüm kim varsa kendilerinden özrümün kabulünü rica ediyorum haklarını helal etmelerini diliyorum. Amacım  parti ve teşkilat olduğundan şahsi bir tutumumun olmadığını belirtmek isterim lütfen hakkınızı helal edin  benim var ise ben hakkımı helal ediyorum herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni oluşacak İlçe Başkanlığımızın ve ilçe divanının da yanlarında olduğumu İYİ Partinin bir üyesi bir neferi olduğumu da tekrar belirtmek isterim bizler Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer demesi üzerine İYİ Türkiye için çalışmaya çıktık ve çalışıyoruz. Bu görevlerin bir devir daim olduğunun bilinci ile hep çalıştık. Partimizin emrinde hazır olduğumuzu da belirtmek isterim" dedi.

Başkan Ergün ilk 5'e giremedi Başkan Ergün ilk 5'e giremedi

"31 MART  YEREL SEÇİMLER İNŞALLAH İYİ BELEDİYECİLİK İLE KAVUŞMANIN BİR BAŞLANGICI OLACAK"

Salihli her şeyin en İYİ’sini en güzelini hak ediyor diyen Veteriner Hekim Ulvi Murat Tunca

"Bu siyasi süreç içinde görev aldığımız Belediye Meclis ve Büyük Şehir Meclis Üyeliğimiz sırasında Salihlimizin sorun ve yatırımlarına destek olurken yanlışa yanlış eksik olana da eksik dedik. Güzel olanı Salihli’ye yakışanı da beğendiğimizi her zaman belirttik. Bundan sonra da Salihli için çalışmaya gönül vermeye hazırız. Partimiz ve halkımızın teveccühü önemlidir kimse seçmenin üstünde değildir. Sayın Genel Başkanımızla yürüdüğümüz inandığımız bu yolda İlçe Teşkilatımızın daha azimli ve heyecanlı olarak
seçimlere hazırlana bilmesi için Salihli İlçe Başkanlığı görevimden ayrılıyorum. İlçe Başkanlığı görevini devir alan Mustafa Bulut başkanımıza başarılar diliyorum. Salihli her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyor. Bu yerel seçimler inşallah İYİ Belediyecilik ile kavuşmanın bir başlangıcı olacak.’’dedi.

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK