Manisa Emlak Müşavirleri Derneği (MEM-DER) yönetimleri, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, MESO ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’i tebrik ziyaretinde bulundu.

“Allah utandırmasın”

Zeyrek’e hayırlı olsun dileklerini ileten Akyüz,

 “Esnaf dostu Başkanımız, hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Meso Ve Mem Der Yönetimleri Başkan Zeyrek’i Makamında Ziyaret Etti (2)

TBMM Başkanı Kurtulmuş, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesini ziyaret etti TBMM Başkanı Kurtulmuş, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesini ziyaret etti

“İnşallah 5 yıl boyunca çok güzel hizmetler yapacağız”

Makam koltuklarının geçici olduğunu vurgulayan Zeyrek,

“Hem Belediye Başkanlarında, hem STK’larda kimler geldi kimler geçti. Bizden sonra da kimler gelecek. Kimi Başkanlar gururla hala çarşıda dolaşıyor Başkanım diye anılıyor, maalesef kimi Başkanlar da Manisa’da oturmuyor İzmir’e taşınmak zorunda kalıyor. Bunu herkes için söylüyorum. İnşallah 5 yıl boyunca çok güzel hizmetler yapacağız. Ben Manisa’yı çok seviyorum. Ben bu şehirde yaşlanıp hayatımı sonlandırmak istiyorum. Bu koltuklar gelip geçici. Bu koltuktan geçtikten sonra da çarşıda şöyle alnımız açık, göğsümüzü gere gere dolaşıp çoluğumuza çocuğumuza yaptığımız hizmetleri anlatmak istiyorum. Allah mahcup etmesin. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK