Şehzadeler Belediyesi'nin Manisa'ya kazandırdığı prestij projelerinden Millet Kütüphanesi ve Gençlik Merkezi Projesi 13 Kasım Pazartesi günü saat 14:30'da hizmete açılacak. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Şehrimizin tam kalbinde, yürüyüş mesafesinde öğrencilerimizin, araştırmacılarımızın, kitap kurtlarının hizmetine sunacağımız projemizin açılışına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum" dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa'ya kazandırdıkları Millet Kütüphanesi ve Gençlik Merkezi'nin açılışına tüm vatandaşları davet etti. Şehzadeler Belediyesi olarak 9,5 yılda pek çok hizmet ve projeyi hayata geçirdiklerini anımsatan Başkan Çelik, hizmetlerine yeni bir halka ekliyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Çelik,

Manisa CBÜ'de yeni akademik yıl başladı Manisa CBÜ'de yeni akademik yıl başladı

"Millet Kütüphanesi ve Gençlik Merkezi, sadece bir bina veya mekan değil, aynı zamanda bir merkez olacak. burası, bilginin, fikirlerin ve sanatın buluşma noktası olacak. Gençlerimiz, burada kitaplarla buluşacak, yeni bilgiler edinecek, hayallerini şekillendirecek ve projelerini geliştirecekler. Şehzadeler Belediye Meclisimizde aldığımız karar ile projemizin içerisinde yer alan millet kütüphanemize, Prof. Dr. İlhan Varank Millet Kütüphanesi; gençlik merkezimize, Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi; toplantı salonumuza da Necip Fazıl Kısakürek toplantı salonu ismi verilmiştir. Şehrimizin tam kalbinde, yürüyüş mesafesinde öğrencilerimizin, araştırmacılarımızın, kitap kurtlarının 13 Kasım Pazartesi günü saat 14:30'da hizmetine sunacağımız projemizin açılışına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Millet Kütüphanesi ve Gençlik Merkezi'nin şehrimize ve gençlerimize hayırlı olmasını dilerim."  


 

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK