Akhisar ilçesi ziyaretinde Akhisar Kaymakamlığını, Akhisar Belediye Başkanlığını, Şehit Halil Sami Dinçer'in ailesini, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını, Kaanlar Gıda Zeytin Fabrikasını ziyaret eden Vali Ünlü, yeni yapılan Kaymakamlık Hizmet Binasının inşaat alanında incelemelerde bulundu.

DSC_8413

Vali Enver Ünlü, Akhisar ilçesini ziyarette ilk olarak Akhisar Kaymakamlığını ziyaret etti. Akhisar Kaymakamı Murat Kütük ve kaymakamlık personeli tarafından karşılanan Vali Ünlü, ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında Kaymakam Kütük’ten bilgi aldı.

DSC_9227

Akhisar Belediyesini Ziyaret Etti
Vali Ünlü, kaymakamlık ziyareti sonrası Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu ziyaret etti. Başkan Dutlulu, belediyenin ilçede yaptığı çalışmalar ve projelerine ilişkin Vali Ünlü’ye bilgi verdi. Vali Ünlü, Başkan Dutlulu ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

DSC_8973

Akhisar'da madde bağımlılığı semineri Akhisar'da madde bağımlılığı semineri

Vali Ünlü, Akhisar ilçesinde Filistin'de vefat edenler için dağıtılan pilav hayrına da kaltıldı. Vatandaşlara pilav dağıtan Vali Ünlü, gençlerle ve vatandaşlarla sohbet etti.

DSC_8572

Ünlü Şehit Ailesini de Ziyaret Etti
Vali Enver Ünlü, 1995 yılında askerlik görevini yapmak üzere er olarak görevliyken Şırnak Gabar Dağı Kaletepe Mevkiinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışmada şehit olan Halil Sami Dinçer’in ailesine ziyarette bulundu. Şehit Halil Sami Dinçer’in ailesi ile sohbet eden ve hatırlarını soran Vali Ünlü, şehit ailelerinin Türk Milletinin emaneti olduğunu, şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımıza minnet ve şükran borçlu olduğumuzu söyledi.

DSC_8844

Vali Ünlü, şehit ailesini ziyareti sonrası Akhisar ilçesinde yeni yapılan Kaymakamlık Hizmet Binasının inşaat alanında incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

DSC_8878

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti 
Vali Enver Ünlü, Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu. İlçede yürütülen asayiş ve güvenlik çalışmalarına ilişkin bilgi alan Vali Ünlü, personele çalışmalarında başarılar diledi.

DSC_9136
Vali Ünlü Akhisar ilçesi ziyaretini ilçede faaliyet gösteren Kaanlar Gıda Zeytin Fabrikasını ziyaret ederek bitirdi. Kaanlar Gıda Zeytin Fabrikasını ziyaret eden Vali Ünlü, üretimle ilgili yetkililerden bilgi aldı.

DSC_9136DSC_9216DSC_8763DSC_8855

Kaynak: CANAN SÜRGİT