İlçe ziyaretleri programı kapsamında Alaşehir ilçesini ziyaret eden Vali Enver Ünlü ilk olarak Şehit Polis Memuru Hüseyin Şimşek’in ailesine ziyarette bulundu. Vali Ünlü, daha sonra Alaşehir Kaymakamlığı, Alaşehir Belediyesi Alaşehir İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Eğitim Alay Komutanlığı’nı ziyaret etti. 


Vali Ünlü ilk olarak Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat Kalkanı Harekâtı Bölgesinde düzenlenen operasyonlarda Şehit olan Özel Harekât Kıdemli Başpolis Memuru Hüseyin Şimşek’in ailesine ziyarette bulundu. Şehidimizin kıymetli annesi Cennet Şimşek ve ailesi ile sohbet eden Vali Ünlü, hatırlarını sorarak şehidimizin hatırlarını dinledi.


Şehitlerimizin ailelerini kendi aileleri olarak gördüklerini ifade eden Vali Ünlü, vatan ve bayrak gibi mukaddesatlarımız uğruna hiç çekinmeden canlarını feda eden şehitlerimizin hakkının ödenemeyeceğini, devletimizin şehit ailelerinin her zaman ve her şekilde yanlarında olduğunu söyledi. Vali Ünlü, şehidimizin annesi Cennet Şimşek ve ailesine sağlıklı ve hayırlı bir ömür temennisinde bulundu.

Alaşehir Kaymakamlığını Ziyaret
Vali Ünlü, şehit ailesini ziyareti sonrası Alaşehir Kaymakamı Alper Faruk Güngör’e ziyarette bulundu.  Kaymakam Güngör ve personeli tarafından karşılanan Vali Ünlü, ilçenin genel durumu, yürütülen kamu hizmetleri ve ilçede yapılması planlanan projelere ilişkin bilgi aldı. Kaymakam Güngör ve personeline çalışmalarında başarılar dileyen Vali Ünlü, iş ve işlemleri için Kaymakamlıkta bulunan vatandaşlarla sohbet etti.


Vali Ünlü Kaymakamlık ziyareti çıkışında teneffüste bulunan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri tarafından büyük bir sevgi gösterisi ile karşılandı. Vali Ünlü, öğrencilerin yanına giderek sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Belediye Başkanlığını Ziyaret
Vali Enver Ünlü Alaşehir ilçesi ziyaretinde Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’na da ziyaret gerçekleştirdi. Vali Ünlü, Başkan Öküzcüoğlu ve personeli tarafından karşılandı. Ziyarette Başkan Öküzcüoğlu belediye tarafından ilçede yürütülen çalışmalar ve projelere ilişkin Vali Ünlü’ye bilgi verdi. Vali Ünlü, Başkan Ahmet Öküzcüoğlu ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Manisa'da arpa-buğday dağıtımı yapılıyor Manisa'da arpa-buğday dağıtımı yapılıyor


İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Eğitim Alay Komutanlığı’nı da ziyaret eden Vali Ünlü, ilçede yürütülen asayiş ve güvenlik çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlçenin güvenliği ve asayişinden sorumlu görevi başındaki personele çalışmalarında başarılar diledi.


Vali Enver Ünlü, Alaşehir İlçesi ziyaretinde İş İnsanı Ali Uçak'ı ziyaret etti. Ali Uçak, üretim tesislerini gezerek incelemelerde bulunan Vali Ünlü'ye yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi.


 

Kaynak: CANAN SÜRGİT