Başkan Bahattin Akyüz'den seçim teşekkürü

14 Ocak 2022 - 17:24
Güncelleme: 14 Ocak 2022 - 17:26

 

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 6. Olağan Genel Kurulu’nda 496 oy alarak yeniden başkanlığa seçilen 16 yıllık tecrübeli başkan Bahattin Akyüz, seçim sonrası yaptığı açıklamada, “Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın seçiminin bir bayram havasında geçtiğini söyleyebiliriz. Çok şükür kavga olmadan, gürültü patırdı olmadan seçimi tamamladık. Ahi Evran geleneğine sahip esnafımız medeni bir şekilde seçimini de toplantısını da yapar. Bize oy atan atmayan bütün üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen mevcut başkan Bahattin Akyüz, seçim sonrası bir açıklama yaparak oy atan, atmayan bütün esnaflara teşekkür etti. Bahattin Akyüz 496 oyla yeniden başkan seçilirken, rakibi Emre Kurt ise 392 oy almıştı.

ÇOK ŞÜKÜR GÜRÜLTÜ KAVGA OLMADAN TAMAMLANDI

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, “Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın seçiminin bir bayram havasında geçtiğini söyleyebiliriz. Çok şükür kavga olmadan, gürültü patırdı olmadan seçimi tamamladık. Ahi Evran geleneğine sahip esnafımız medeni bir şekilde seçimini de toplantısını da yapar. Bunu her zaman söylüyorum. 16 yıllık bir başkanım konuşurken heyecanlanıyorum. Tabi burada kazanan kaybeden yok. Adayımızı da tebrik ediyorum çalışmalarından dolayı. Esnafımız kazandı, odamız kazandı. Netice itibariyle benimle beraber yol yürüyen 100 gündür gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerinde beraber olduğumuz yönetim kurulu üyelerimize, yönetici olmadığı halde çalışan dostlarımıza, bize yakından uzaktan destekleyen dostlarımıza, bize oy atan atmayan bütün üyelerimize ve odamızın değerli personeline ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.  Akyüz’ün yönetim kurulunda Hüseyin Tavşanoğlu, Semra Kocabekirler, Saffet Mutlu, Murat Şorman, Hakan Uzun, Abdullah Taşgıran, Mehmet Ali Avcul ve Murat Özer, denetim kurulunda Adnan Özkan, Feza Tunçkan, Arzu sever yer aldı. CÜNEYT HASÇELİK