Ligin ikinci yarısına evinde oynayacağı Emirdağspor maçı ile başlayacak Yıldızspor 45 Futbol Kulübü, gerçekleştirdiği antrenmanın ardından yemekte bir araya geldi.

Akşam yemeğine Başkan Erhan Yıldız, yöneticiler Yüksel Yıldız, Deniz Yılmaz, Koray Duymuş, teknik direktör Alper Dirik, antrenörler Deniz Evyapan ve Nusret Önder ile birlikte İdari Koordinatör Bülent Gökkaya katıldı.

M S Y 6059

Takım kaptanı Aykut Eren, takıma yeni katılan isimlere yeniden hoş geldin dileklerini ileterek,

Icardi'ye disiplin soruşturması açma talebi Icardi'ye disiplin soruşturması açma talebi

“Pazar günü nasipse ligin ikinci yarısına başlıyoruz. Takımımıza gelenler gidenler oldu. Zirve ile aramızdaki puan farkı çok değil. Biz elimizden genlini fazlasını yapmaya hazırız. Emirdağspor maçına 3 puanla başlamak istiyoruz. Bizleri bu akşam yemekte ağırlayan Başkanımız Erhan Yıldız’a takım adına teşekkür ediyorum” dedi.

M S Y 6065

Başkan Erhan Yıldız ise,

“Güzel bir oluşum içine girdik. Sadece bu yılın değil önümüzdeki sezonun da planlaması için çalışıyoruz. Aramıza birbirinden değerli oyuncular dahil oldu. Takımımıza katacakları çok şey olacaktır. Bugüne kadar formamıza hizmet eden herkese bir kez daha teşekkür ederim. Ligin ikinci yarısında Yıldızspor’u yukarılara taşımak istiyoruz. Bunun başlangıcını Pazar günü oynayacağımız Emirdağspor karşılaşmasıyla başlatacağız” diye konuştu.

M S Y 6063M S Y 6069

Kaynak: CANAN SÜRGİT