Ünlü oyuncudan sandviç isyanı! "Adamı salak mı sanıyorsunuz?" Ünlü oyuncudan sandviç isyanı! "Adamı salak mı sanıyorsunuz?"

Bu akşam ne izlesem diye düşünüyorsanız, sizin karar vermenizi kolaylaştıracak detayların hepsi haberimizde. Çarşamba akşamı iş yorgunluğunuzu atmak için ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, hazırladığımız TV yayın akışı tam size göre…

15 Mayıs 2024 Çarşamba günü televizyonda neler var merak ediyorsanız, TV’deki tüm dizi, film ve programları sizin için derledik. İşte bu akşam televizyonda olacak dizi, film ve programlar…

Kanal D’de bu akşam 18.40'taki Kanal D Ana Haber Bülteninden sonra ekranlara Taş, Kağıt, Makas dizisi gelecek. Dizi akşam saat 20:00’de yeni bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Peki dizide bu hafta sizleri neler bekliyor?

Dizide 12.bölüm oldukça heyecanlı ve duygusal geçecek. Yayımlanan ikinci fragmana göre bu bölümde Umut Ateş’in katilini bulmaya çalışırken, Elif ve Fecir, Umut’u korumak için birlik olacaklar. Bir yandan da Umut’un geçmişiyle ilgili sırlar tek tek dün yüzüne çıkmaya başlayacak. Bu akşam sizleri oldukça hareketli bir bölüm bekliyor. Akşam 20:00’de ekran başında olun deriz.

Show TV’de bu akşam gündemden uzak kalmak istemeyenler için Show Ana Haber Bülteni iyi bir tercih olabilir. 18:45’teki Ana Haber Bülteninden sonra Sandık Kokusu akşam 20:00’de yeni bölümüyle ekranlarınızda olacak.

NOW TV’de bu akşam yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, 26.bölümü yayımlanacak olan Şahane Hayatım dizisinin 30.bölümüyle final yapması bekleniyor. Akşam 20.00’de ekranlarınızda olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ