Salı akşamları ekrana gelen dizi ve programlar arasında reyting savaşı yaşanıyor. Reyting sonuçları, dizi, film ve program gibi ekrana gelen yapımların izlenme oranlarını gösteriyor. Peki, 23 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? Yabani, Survivor, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş reyting sıralaması nasıl?

23 Ocak 2024 Salı günü yayınlanan yapımların ekran karnesi izleyiciler tarafından merak ediliyor... Peki salı günü ekrana gelen dizi, yarışma, ana haber ve sinema filmlerinin ekran yarışında hangi yapım birinci oldu?

Total, AB ve ABC1'in ilk 100 yapımının ölçüldüğü reyting listesinin, TİAK'ın aldığı karar nedeniyle ilk 10'u kamuoyuyla paylaşılabiliyor...

23 Ocak Salı günü, ekran galibiyeti açısından açısından oldukça çekişmeli bir rekabete ev sahipliği yaptı.

Peki izleyici hangisini zirveye layık gördü? Hangi yapım tahtını kaptırırken, hangisi listedeki yerini korudu?

Ötanazi Nedir ve Hangi Ülkelerde Yasal? Ötanazi Nedir ve Hangi Ülkelerde Yasal?

SALI GÜNÜ EN ÇOK HANGİ KANALDA NE İZLENDİ?

23 Ocak tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1.sırada TV8’de izleyiciyle buluşan “Survivor All Star”, 2. sırada Fox TV’de yayınlanan “Yabani”, 3.sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da” yer aldı.  AB'de ise 1.sırada “Survivor All Star”, 2.sırada “Yabani”, 3.sırada Show TV’de yayınlanan “Aile” yer aldı.

Kaynak: MELİS BAYRAM