Ay, bugün saat: 06.27 ile 10.20 saatleri arasında boşlukta olacak. Sonra Aslan burcuna geçiş yapacak. Ay Aslan burcunda harika bir oyuncudur.

KOÇ

Çalışkanlığınız ile ön plana çıkabilir, fiziksel görünümünüzü geliştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Bugün geçmişte hayatına aldığın ve unutamadığın bir şahısla karşılaşabilir, bunun için seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Onu görünce tazelenen hislerin sebebiyle güç bir gün geçirebilirsin. Bu müsabaka sonrasında hislerini en yakın arkadaşlarınla paylaşabilir, onlardan akıl alabilirsin.

BOĞA

Öfke duygunuzu kontrol edemezseniz, bugün birini kendinizden uzaklaştırma riskini alırsınız. Bu duygu sizi her zaman aniden ve savunmasız bir şekilde yakalar. Bugün içine çok sinen ve çalışmak istediğin bir yerden bir teklif alabilir, kıymetlendirme sürecine girebilirsin. Bu teklifler kendini başarılı hissettirebilir. Uzun müddettir deneyimlemek istediğin ve çevrene de bahsettiğin bir hobini de bu süreçte gerçekleştirebilirsin. 

İKİZLER
Mali konular ve uğraşmanız gereken her türlü finansal kaynak gözünüzde büyüyebilir. Gerçekçi ve tutarlı hesaplamaların peşinde olmanız gerekebilir. Bugün hoş haberlerle güne başladığın bir gün olabilir. Yakın arkadaşlarınla bir ortaya gelebilir, yeni rotalar keşfedebilirsiniz. Ortanızdan bir arkadaşınızın modunun düşüklüğü sebebiyle ufak meşakkatler yaşamanız da mümkün. Kendi gücünüzü düşürmediğiniz bir gün dileğimle.

23 Kasım 2023 günlük burç yorumu 23 Kasım 2023 günlük burç yorumu

YENGEÇ
Sizi üzen küçük problemler var ve bugün onlar hakkında konuşmaya pek müsait olmayacaksınız. Ancak, iyi bir tavsiye alabilmek için çaba göstermeniz yararınıza. Bugün aile üyelerinizle bir ortaya geldiğiniz ve onlarla fikir alışverişi yaptığınız bir gün olabilir. Uzun soluklu geçen konuşmalar sonucunda aileniz sizden bir karara varmanızı bekleyebilir, bunun için sizi zorlayabilir. Kendi niyetleriniz ve fikirlerinizi kanıtlamaya çalıştığınız bir gün olabilir.

ASLAN
Gurur duysanız bile arada bir yardım istemek sizi daha az güçlü veya daha az yetenekli göstermez. Başkalarıyla temas, kendinizi çok daha iyi hissettirecektir. Bugün vaktin süratli aktığı ve gün içinde bir çok işinizi basitçe hallettiğiniz bir gün olabilir. Gün içinde tek başına kalmak isteyebilir, yakınlarınızdan uzak durabilirsiniz. Ağır ve süratli bir günün akabinde kendinizi ödüllendirmek için yeni şeyler alabilirsiniz. 

BAŞAK 
Kariyerinizin gidişatından memnun veya tatmin olmayabilirsiniz. İşiniz, duygusallığınızı etkileyebilir. Bugün sizden çok uzakta olduğunu düşündüğünüz bir insanı yanınıza çekebilirsiniz. Bugün uzun soluklu konuşmalar yaptığınız ve sorularınıza karşılık aradığınız bir gün olabilir. Bir tanıdığınızla sohbet ederken derin fikirlere dalabilir, içinizdeki ıstıraplardan ona da bahsedebilirsiniz. Konuşkan ve toplumsal olmaya çalıştığınız bir gününüzdesiniz.

TERAZİ
İstediğiniz zaman mükemmel konuşmacılarsınız ve sözlerinizle, hatta sadece jestlerinizle herkesi büyülemeyi başarıyorsunuz. İlgi çekici olun ve başkalarını da taktir etmeyi unutmayın. Bugün finans ve maddi mevzularda başın karışık olduğu bir gün olabilir. Uzun müddettir yatırım yapmak isteyebilir, bunu yerine getirmek için bilir şahıslardan yardım alabilirsin. Maddi açıdan rahatladığın ve kendini özgür hissettiğin bir periyoda geçiş yapıyorsun. Yaptığın tasarrufun ne kadar işe yaradığını göreceksin.

AKREP

Gününüzden biraz keyif almak istiyorsanız, erken kalkmanız ve yapmanız gereken tüm işleri makul bir süre içinde halletmeniz gerekecek. Bugün bağlantı maharetlerini sergilediğin ve dikkatleri üzerine çektiğin bir gün olabilir. Yakın çevrenle olan samimiyetini bir üst düzeye taşıdığın ve onlara daha evvel hiç göstermediğin yeteneklerini açığa çıkardığın bir gün olabilir. Gülümsemenin ve olumlu gücün dikkat çektiği bir gün.

YAY

Ekonomik olanaklara sahip olduğunuzda, dünyanın bize sunduğu harikalardan yararlanmak için zamanınızı doğru planlayarak ilerlemelisiniz. Bugün iç dünyanda yaşadığın zahmetlerden kurtulmak için yeni adımlar attığın bir gün olabilir. Çevrende olup biten meseleleri göz gerisi etmekten yorulabilir, bu sebeple artık sesini çıkarmak isteyebilirsin. Kendi hislerini açıkça tabir etmeyi beklediğin ve bunu başardığın bir gün olabilir.

OĞLAK

Bazı fedakarlıklar yaptınız, şimdi bazı ödüller de istiyorsunuz. Eğer iyiysen, günün sonunda birkaç dakika rahatlarsın ve önümüzdeki birkaç güne bakabilirsin. Bugün özgüveninin tavan yaptığı ve kendine güvenme konusunda korkusuzca adımlar attığın bir gün olabilir. Sorumluluklarını yerine getirdiğin ve kendini takdir ettiğin bir gün olabilir. Maksatlarının ön planda yer aldığı ve bunlar için uğraştığın bir gün geçireceksin.

KOVA

Daha ılımlı ve sıcakkanlı olabilirsiniz. Duygu ve düşünceleriniz başkaları tarafından anlaşılmaya müsait. Bugün olumlu haberlerle güne başladığın ve işlerini düzenlediğin bir gün olabilir. İlgiler konusunda kafanı dinlemek istediğin ve kimseyle görüşmek istemediğin bir vakit dilimine geçiş yapabilirsin. Bu yalnızlığın sana daha yeterli geleceğini söylemek mümkün.

BALIK

Özelinizdeki kişiyle ilgili haberler aniden sizi yakalayacak, ancak kayıtsız, boş vermiş tepkinize hayran kalacaksınız. Artık başkalarının maceralarıyla ilgilenmiyor olman çok iyi. Bugün yeni tecrübelere gözünü açtığın ve kendini hiç olmadığın kadar özgür hissettiğin bir gün olabilir. Bu süreçte yaratıcı ve yenilikçi olmanda yarar var. Maksatların için sorumluluklarını yerine getirmen gereken bir vakit dilimindesin. Ayrıntılarda kendini kaybettiğin bir gün olabilir. 

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK