Kula’da 48'nci Turizm Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kula Germiyanoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir ve Yunus Emre Kent Meydanı Kültür Merkezi'nde hazırlanan etkinliklerle kutlanan program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (5)

Gösteri katılımcılar tarafından büyük beğeni aldı

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Germiyanoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Ali Okumuş yaptı. Okumuş’un konuşmasının ardından öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan, şiir ve şarkıların söylendiği gösteri, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (4)

Programa katılanlar

48'nci Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan programa Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, Belediye Başkanı Hikmet Dönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir Okulmuş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah Akkaya ve İsa Dilek, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (7)

Manisa Dikkat! Yunusemre’de 20 Mayıs 2024 elektrik kesintisi meydana gelecek Manisa Dikkat! Yunusemre’de 20 Mayıs 2024 elektrik kesintisi meydana gelecek

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (6)

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (3)

48'Nci Turizm Haftası Kula'da Etkinliklerle Kutlandı (2)

Kaynak: İHA