Bodrum'un pahalı lahmacununa Bursa'dan rakip çıktı. Kar tatilinin başkenti Uludağ'da çorbanın fiyatını duyan, gören şaştı kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir menüde yer alan yemeklerin fiyatları gündem yarattı. Özellikle çorbanın fiyatını görenler gözlerine inanamazken, işletme sahibi ise sebep olarak yüksek maliyetleri gösterdi.

Rtyhgb

Çorba 500 TL 

Günlerdir sosyal medyada konuşulan menüde; 500 TL'ye çorba, 500 TL'ye tost ve 1200 TL'ye pizza satıldığı görüldü.

Izgaranın fiyatı dudak uçuklattı

Doğanın içinde güzel manzarada karların arasında ızgara eti yemek isteyenler için fiyatlar ise 3500 TL'ye kadar çıkıyor.

Söz konusu menünün sosyal medyada gündem olmasının ardından restoran sahibi Ömer Faruk Kamburoğlu, Show Haber'e konuştu.

Yrhsxg

"Fiyatlar pahalı ama..."

Kamburoğlu,

"Burada dağ koşullarında personel fiyatları çok yüksektir. Tüm giderler de yüksektir. Nakliye de yüksektir. Gerçekten fiyatlar pahalı ama maliyetlerimiz de çok yüksek. Bu rakamlar tamamen maliyetle ilgili bir durum." dedi.

Tjnxtgf

13 Şubat 2024 TV Yayın akışı, bugün televizyonda ne var? ATV, Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, NOW TV, TRT1 13 Şubat 2024 TV Yayın akışı, bugün televizyonda ne var? ATV, Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, NOW TV, TRT1

Fiyatlardan şikayetçi olan bazı tatilciler ise kendi önlemini kendileri aldı.
Bazı tatilciler kendi yemeklerini yaptıklarını söyledi.

Ythstr

Kaynak: MYNET