İnci Taneleri Dizisinde Şarkı Sözleri Krizi İnci Taneleri Dizisinde Şarkı Sözleri Krizi

77 yaşında Türk müziğinin yaşayan efsanesi Ajda Pekkan yüzündeki değişimler ile gündeme geldi. Geçirdiği estetik operasyonları ile bilinen ünlü sanatçı Ajda Pekkan bu sefer de çenesindeki ve yanağındaki işlemler ile gündeme geldi. Ünlü sanatçını yanağındaki ve çenesindeki değişim dikkat çekti. Süper star'ın yüzündeki değişimler ise çok konuşuldu. 

Estetige Doymuyor 77 Yasindaki Ajda Pekkan I 16784953 8560 M

YANAĞINDAKİ VE ÇENESİNDEKİ İŞLEMLER DİKKAT ÇEKTİ 

77 yaşında Türk müziğinin yaşayan efsanesi Ajda Pekkan son görüntüsüyle adeta sevenlerini şaşırttı. Geçirdiği sayısız estetik operasyonlar ile sık sık gündeme gelen Süper Sta Ajda Pekkan bu sefer de çene ve yanak bölgesindeki değişimler ile dikkat çekti. Ajda Pekkan'ın çenesini üçgen yaptığı ve yanaklarını gerdirdiği iddiaları gündeme geldi. 

Estetige Doymuyor 77 Yasindaki Ajda Pekkan I 16784954 2466 M

AJDA PEKKAN KİMDİR? 

Ajda Pekkan, Türk pop müziğinin efsanevi isimlerinden biridir. 12 Şubat 1946 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde doğan Ajda Pekkan, müzik kariyerine genç yaşta adım atmış ve kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir.

İlk kez 1960'lı yılların sonlarında profesyonel olarak sahne almaya başlayan Ajda Pekkan, o dönemlerdeki şarkılarıyla dikkat çekmiş ve hızla popülerlik kazanmıştır. Türk pop müziğinin altın çağını yaşadığı 1970'li ve 1980'li yıllarda, pek çok unutulmaz hit şarkıya imza atmıştır.

Ajda Pekkan'ın sahip olduğu güçlü ses, benzersiz sahne performansı ve karizmatik duruşu onu Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından biri haline getirmiştir. "Pet'r Oil", "Sakin Ha", "Palavra", "Kimler Geldi Kimler Geçti", "Düşünme Hiç" gibi birçok unutulmaz şarkıya imza atmıştır.


 

Kaynak: MELİS BAYRAM