Seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Ayşe Nevin Sert merkez ve ilçeler olmak üzere ziyaretlerine başladı.
Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi’nin aday tanıtım toplantısı, Şehzadeler Belediyesi'nin Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri projesinin açılışı, Demirci ve Gördes gibi ilçelerde de ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlar ile bir araya geldi.
Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Sert, vatandaşların taleplerini dinledi ve Cumhur İttifakı'nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ankarada’ki çalışmalarından fırsat buldukça burada vatandaşlar ve teşkilat ile bir arada olacağını belirten Sert,
”Adaylarımızın belli olması ile beraber hepimiz sahadayız Cumhur ittifakı olarak birlik ve beraber içerisinde çalınmadık kapı bırakmadan Manisamız’da 17 ilçemiz ve Büyükşehir’imizi de alarak vatandaşlarımızı gerçek belediyecilik ile buluşturmak istiyoruz” dedi.