AK Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Akhisar’daki yatırımların müjdelerini vermeye devam ediyor. Yenişehirlioğlu,  Akhisar’da ki Spor Kompleksi’nin yenilendiğini müjdelerdi.

Ak Partili Yenişehirlioğlu’nun Akhisar’a Müjdeleri Bitmiyor (1)

Yenişehirlioğlu, çalışmaları yakından takip ediyor

Geçen yıl başlayan yenileme çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu vurgulayan Yenişehirlioğlu,

“TBMM 12. ve 13. Dönem Manisa Milletvekilliği döneminde rahmetli amcam Nahit Yenişehirlioğlu’nun Akhisar’ımıza kazandırdığı Spor Kompleksi’nin yenilenmesi için bir süredir yakından takip ettiğim çalışmalar tamamlanmak üzere. Akhisar Spor Kompleksi’nin bakım ve onarımında önemli aşamalar kaydedilmiş süreç %70 oranında tamamlanmıştır. Kapsamı; 550 kişilik tribün, çevre düzenlemesi, aydınlatma, tartan koşu pisti ve bisiklet yolu olan Tribün ve Çevre Düzenlemesi işi 16 Şubat 2023 tarihinde tamamlanmıştı” ifadelerinde bulundu.

Ak Partili Yenişehirlioğlu’nun Akhisar’a Müjdeleri Bitmiyor (3)

İhale süreci devam ediyor

Dış cephe yenileme için ihale sürecinin devam ettiğini belirten AK Partili Yenişehirlioğlu, projenin yenileme sürecinde olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Yenişehirlioğlu son olarak şu ifadeler yer verdi:

Manisa’da ‘15 Temmuz Sancak Koşusu’ büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi Manisa’da ‘15 Temmuz Sancak Koşusu’ büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi

“Güçlendirme ve güçlendirme sonrası onarım ile idari bina ikmal işi ve çevre düzeni yapılması ve Kapalı spor salonumuzun dış cephe yenileme işlerinin ihale süreci devam ediyor. En kısa sürede ilçemizi, gençlerimizi ve hemşehrilerimizi daha fonksiyonel bir Spor Kompleksi ile buluşturacak olmaktan dolayı heyecanlı; bu projenin yenilenme sürecine katkı sağlama imkanı bulduğum için gururlu ve mutluyum. Akhisar’ımıza hayırlı olsun.”
 

Ak Partili Yenişehirlioğlu’nun Akhisar’a Müjdeleri Bitmiyor (2)

Ak Partili Yenişehirlioğlu’nun Akhisar’a Müjdeleri Bitmiyor (4)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK