Manisa’nın Alaşehir ilçesinde şebeke yenileme ve bakım çalışmalarından dolayı 2 farklı kesinti ID’si ile elektrik kesintileri meydana gelecek. Alaşehir’de meydana gelecek olan elektrik kesintisinden 6 mahallenin etkilenmesi bekleniyor. Yaşanacak elektrik kesintilerinin 6 saat devam edecek ve kesinti sabah saat 09.00’da başlayıp 15.00’te bitecek.

Alaşehir’de yaşanacak olan ilk elektrik kesintisi

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde ilk kesinti ID’si ile 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Alaşehir’deki bu elektrik kesintisinden 6 mahalle etkilenecek. Alaşehir’deki ilk elektrik kesintisi 6 saat sürecek. Kesinti 09.00’da başlayıp, 15.00’da bitecek. Alaşehir ilçesinde ilk kesinti ID’si ile yaşanacak olan elektrik kesintisinden etkilenecek o 3 mahalle:

·         Menderes Mahallesi

·         Yeni Mahallesi

·         Beşeylül Mahallesi

Alaşehir’de ikinci farklı kesinti ID’si ile meydana gelecek elektrik kesintisi

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde sabah saat 10.00’da meydana gelecek olan ikinci elektrik kesintisinin de 6 saat sürmesi bekleniyor. Kesinti saat 10.00’da başlayıp, 16.00’da bitecek. 6 saatlik elektrik kesintisinden etkilenecek o mahalleler:

·         Osmaniye Mahallesi

Yunusemre Belediyesi'nin vezneleri hafta sonu da açık olacak Yunusemre Belediyesi'nin vezneleri hafta sonu da açık olacak

·         Erenköy Mahallesi

·         Çeşneli Mahallesi

Muhabir: RESULENUR KANTAR