Manisa Arif Çeler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Milli Eğitim Bakanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Türkçemizin Zenginliği Projesi' kapsamında büyük  başarıya imza attı.

Öğretmenler atık yağlardan sabun üretti Öğretmenler atık yağlardan sabun üretti

Hiranur Yalvaç ve arkadaşları, geleneksel kıyafetlerini giyerek seçtikleri şiirleri Manisa Sultan Camii, Mevlevihane, Fetih Mescidi ce Şifahane’de farklı açılardan çektikleri videolarla hem edebi hem de sanatsal yeteneklerini sergiledi. Bu süreç, öğrencilerimizin tarihsel ve kültürel bilinçlerinin gelişmesine büyük katkı sağladı.
 

Ödüller, Manisa Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay tarafından okul müdürü Gönül Çiftçioğlu ve Okul Müdür yardımcısı Feyzullah Akdemir’in de katılımıyla öğrencilere takdim edildi. Törene, Edebiyat Öğretmeni Tolga Elbirlik ve Güzel Sanatlar Öğretmeni Ebru Boz da katılarak öğrencilerin başarısını kutladı.

Okul Müdürü Gönül Çiftçioğlu, programda yaptığı konuşmada,

“Arif Çeler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak, öğrencilerimizin başarılarından dolayı büyük gurur duyuyor ve bu büyük projeye katılan Ceylin Akan, Zeynep Turgut, Hatice Eren, Azra Betül Yıldız, Hatice Yaren Durmaz ve diğer katkısı geçen tüm öğrencilerimizi, kıymetli velilerimizi ve başta tarih öğretmenimiz Sevim YENGİN olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verdi. 

Muhabir: ÖZGE AY