Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, “23 Nisan 1920, ulusumuzun azim ve kararlılıkla egemenliğini eline aldığı, işgal ve tutsaklık zincirlerini kırdığı, kendi tarihini kendisinin yazmaya başladığı gündür” diye vurgulayarak Manisalıların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban,

“23 Nisan 1920, ulusumuzun azim ve kararlılıkla egemenliğini eline aldığı, işgal ve tutsaklık zincirlerini kırdığı, kendi tarihini kendisinin yazmaya başladığı gündür” ifadelerini kullandı.

AK Partili Yenişehirlioğlu, “Soykırımcı anlayış mahkemelerde gerekli cezayı alacaktır" AK Partili Yenişehirlioğlu, “Soykırımcı anlayış mahkemelerde gerekli cezayı alacaktır"

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. yaşı kutlu olsun”

“Çocuklarımız daha özgür, daha mutlu, daha neşeli olacakları ve gelecek kaygıları olmadan yaşayacakları bir Türkiye’yi çoktan hak etti” diye vurgulayan Balaban,

 “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 104. yılını, büyük bir coşkuyla kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 23 Nisan 1920, ulusumuzun azim ve kararlılıkla egemenliğini eline aldığı, işgal ve tutsaklık zincirlerini kırdığı, kendi tarihini kendisinin yazmaya başladığı gündür. Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletimizin kendi kendini yönetmesi için kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. yaşı kutlu olsun. Ulu Önder Atatürk’ün bu günü, yarının büyükleri olan çocuklara armağan etmesi ise çocuklara verdiği değer ve önemi göstermektedir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan’ı yeniden coşkuyla kutlayacağız. Çocuklarımız daha özgür, daha mutlu, daha neşeli olacakları ve gelecek kaygıları olmadan yaşayacakları bir Türkiye’yi çoktan hak etti” diye konuştu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Balaban,

“Beklenen ve özlenen Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz. Atatürk sevgisi ve cumhuriyet ışığıyla büyüyen tüm çocuklarımız ile tüm vatandaşlarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; bu uğurda can veren şehit ile gazilerimizi saygı ve minnetle yad ediyorum” diye konuştu.

Muhabir: RESULENUR KANTAR