Yasemin Yıldız, güven tazeledi Yasemin Yıldız, güven tazeledi

Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, anneler günü etkinlikleri kapsamın ilçedeki pazaryerinin girişinde kurulan stantta, kadınlara hediye dağıttı.

Anneler gününü kutlayan Başkan Cıllı,

"Bugün dünyanın en zor, en meşakkatli yolculuğuna sahip aynı zamanda en ulvi görevlerinden birini üstlenmiş, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin örneği olan annelerimizin “Anneler Günü”nü kutlamanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz" dedi.

"Annelerimize ne kadar hürmet edilse azdır"

Aileyi bir arada tutanın anne olduğunu vurgu yapan Cıllı,

"Toplumumuzun temelini oluşturan aile yuvasını, fedakârlıklarıyla bir arada tutan, aile hayatını huzur ve mutluluk deryasına dönüştüren annelerimiz en değerli varlığımızdır.  Sevgili Peygamberimiz, 'Cennet, annelerin ayakların altındadır' diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ve mübarek olduğunu ifade etmiştir. Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hürmet edilse azdır.” ifadelerine yer verdi.
 

Başka Cıllı’dan ‘Anneler Gününe’ Özel Hediye Dağıttı (1)

Başkanı Cıllı son olarak şu ifadelerde bulundu:

“Bize, ülkemizin birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren, bütün annelerimizin “Anneler Günü”nü kutlar, esenlikler dilerim."

Başka Cıllı’dan ‘Anneler Gününe’ Özel Hediye Dağıttı (3)

Muhabir: RESULENUR KANTAR