Önümüzdeki dönem hayata geçirecekleri projeleri yerinde inceleyen Başkan Balaban, Güzelyurt, Uncubozköy, Atatürk ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeydi. 

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (5)

İncelemelerde Başkan Balaban’a Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Ataç ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti.

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (2)

Önlerindeki bir yıllık süreçte 4 mahalledeki projeleri hizmete sunmayı hedeflediklerini dile getiren Başkan Balaban açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Belediye Başkan Yardımcımız Yusuf Ataç ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Güzelyurt, Uncubozköy, Atatürk ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallemizde halkımız ile muhtarımız ile buluştuk. 4 mahallemizde yapılacak olan taziye evi ve sosyal tesisler için görüşmelerimizi, planlamalarımızı yaptık. 1 yıl içinde bu projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız. Verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Özellikle Horozköy yıllardır hizmet alamamanın sıkıntısını yaşıyor. Atatürk de Mareşal Fevzi Çakmak da 4 katlı sosyal tesislerimizi de kurumlar ile birlikte inşa edeceğiz. Halkla beraber olmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Fevzi Çakmak Mahallemizde de bütün esnafı ve kahveleri gezerek tek tek verdikleri destek için teşekkür ettik. Bu tür teşekkür ziyaretlerimiz de tüm Yunusemre’de hiçbir mahalleyi ayırt etmeden devam edecek.”

Başkan Balaban yapılacak projeleri yerinde inceledikten sonra vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı'dan sahiplenin çağrısı Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı'dan sahiplenin çağrısı

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (1)

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (6)

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (4)

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (3)

Başkan Balaban 4 Mahalleyi Yerinde Inceledi (2)

Muhabir: RESULENUR KANTAR