Yerel seçimlerde CHP’de Yunusemre Belediye Başkanı seçilen Semih Balaban, makamının halka açık olduğunu dile getirerek haftanın bir gün Yunusemrelilerle bulaşacağını duyurdu.

“Bir ay boyunca makamımız halkımıza açık oldu”

Başkan Balaban, seçildiği günden bu yana makamının açık olduğunu vurgulayarak, 

“31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde partimize, Yunusemre İttifakı’na ve şahsıma gösterdiğiniz teveccüh nedeni ile öncelikle teşekkür ediyorum. Nisan ayı boyunca halkımızın tebrik ziyaretlerini memnuniyetle kabul ettik. Ramazan Bayramı’nı kırsal ve merkez mahallelerde halkımızla birlikte gerçekleştirdik. Bir ay boyunca makamımız halkımıza açık oldu, öyle de olacak.” İfadelerine yer verdi.

"Her Çarşamba makamımda halkımız ile buluşacağım”

“Şimdi artık çalışma ve sahada olma zamanı.” Diyen Balaban,

"8 Mayıs 2024 Çarşamba tarihinden itibaren her Çarşamba halk günü olarak makamımda halkımız ile buluşmaya devam edeceğim.  Her Çarşamba 09.00 – 12.00 ile 14.00 - 18.00 saatleri arasında makamımda halkımızı ağırlayacağım. Diğer günler ise halkımızın bize verdiği sorumluluğu yerine getirerek görevimi en iyi şekilde ifa etmeye çalışacağım. Sabah 09.00’dan itibaren işlerimiz, toplantılarımız bitene kadar zaman ve mesai mevhumu olmadan tüm başkan yardımcılarımız, danışmanlarımız ve özel kalem birimimiz, müdürlerimiz, tüm çalışanlarımız ile Yunusemre halkına hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerinde bulundu. 
 

Yunusemre Belediyesi’nin önceliği vatandaş Yunusemre Belediyesi’nin önceliği vatandaş
Muhabir: DERYA ÖZTÜRK