Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu halk buluşmalarını İsaca Mahallesi’nde sürdürdü. Mahalle halkının yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Dutlulu, seçimden seçime köyleri ziyaret eden siyasetçiler gibi olmadığını ve sürekli köyleri ziyaret eden, halkı dinleyen ve halkın taleplerine hızlı çözümler üreten bir anlayışla hizmet ettiklerini söyledi.

Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (18)

Yıllarca hizmetten mahrum kalan Akhisar köylerinin kendi döneminde hizmete kavuştuğunu söyleyen Başkan Dutlulu

“Akhisar’da hizmetimizin ulaşmadığı 1 tane bile köy kalmadı. Bize oy versin ya da vermesin, hangi köyün ne ihtiyacı varsa onu yaptık. Hayır yeri, çok amaçlı salon, aşevi, mahalle fırını, arazi yolu, çocuk oyun parkları gibi halkımızın istediği tüm hizmetleri yerine getirdik. O partili, şu partili demedik. Yine aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz. Akhisar’da daha güzel hizmetleri birlikte hayata geçirmek için herkesin desteğini bekliyorum. Bu bir yerel seçim, hizmet seçimi. Evelallah biz de çalışkan belediyecilik anlayışımızla hizmetlerimizi yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. AK Partili, MHP’li, Saadet Partili, İyi Partili veya CHP’li tüm halkımızın oyuna talibiz. Desteklerinizle köylerimizi daha da güzelleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (15)

Başkan Dutlulu, İsaca Mahallesi’ne yeni dönemde yapılması gereken hizmetleri not alarak, birim amirlerini bilgilendirdi. 

Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (13)

Yunusemre'de bilim insanı adayları yarışıyor Yunusemre'de bilim insanı adayları yarışıyor

İsaca Mahallesinin yıllardır mahrum kaldığı belediyecilik hizmetlerine Başkan Dutlulu ile kavuştuğunu belirten mahalle halkı, ‘Hizmetlerin devam için Besim Dutlulu ile 5 yıl daha devam” dedi.

Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (14)Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (8)Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (9)Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (5)Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (7)Başkan Dutlulu’ya İsaca’da Coşkulu Karşılama (3)

Kaynak: ÖZGE AY