Sürekli halkın içinde olarak vatandaşlarla birebir iletişim kuran Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sık sık gerçekleştirdiği kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Dutlulu ve ekibi, ilk olarak Söğütlü mahallesini ziyaret ederek burada Mahalle Muhtarı Erol Akgün ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Başkan Dutlulu, mahalle sakinleriyle birlikte Cuma namazını kıldıktan sonra mahalle halkı ile çay içip sohbet etti. Ardından, Akhisar Belediyesi tarafından hayata geçirilen hayıryeri ve park hizmetlerini inceledi.

Kayganlı (7)

Başkan Dutlulu, daha sonrasında Kayganlı Mahallesi'ne geçerek burada da Mahalle Muhtarı Adem Akıncı ve mahalle halkının davetine katıldı. 

Kayganlı (2)

Manisalı Ahmet Özdemir bin bir çeşit ata tohumunu ücretsiz dağıtıyor Manisalı Ahmet Özdemir bin bir çeşit ata tohumunu ücretsiz dağıtıyor

KÖYLERİMİZE HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

“Seçimden seçime değil, biz her zaman halkımızın içindeyiz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kayganlı (5)

“Bugün Cuma namazımızı Söğütlü Mahallemizde kıldıktan sonra muhtarımız ve halkımız ile bir araya gelerek hem sohbet ettik hem de taleplerini dinledik. Köylerimize yaptığımız hizmetlerden halkımızın mutlu olması bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Ardından, Kayganlı Mahalle halkımızın misafir olduk ve çay davetlerine katılarak hoş sohbetleri ile ısındık. Bizleri sevgiyle ve güzel dilekleriyle ağırlayan mahalle halkımıza ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Köylerimize hizmetlerimiz aralıksız devam edecek.”

Söğütlü (24)

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Dutlulu ve ekibine teşekkür etti.

Kayganlı (1)Kayganlı (4)Söğütlü (11)Söğütlü (19)Söğütlü (23)

Kaynak: ÖZGE AY