Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bu hafta takımın her daim yanında olmaya çalışan Başkan Erhan Yıldız, antrenman sonunda yaptığı konuşmada Çeşme Belediyespor karşısında takıma sonuna kadar güvendiklerini ifade etti.
Başkanı Yıldız,
“Bu ligde herkes herkesi yenebiliyor. Devre arasında yaptığımız transferlerle çok iyi bir aile ortamı yakaladık. Çeşme Belediyespor’u mağlup ederek üst sıralara bir adım daha yaklaşmak, daha iddialı bir duruma gelmek istiyoruz. Sizlerin bunu yapacak potansiyele sahip olduğunu söylememize gerek yok. Pazar günü sahaya çıkarak, aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Manisa’ya 3 puanla dönmenin mutluluğunu yaşacağımıza hepimiz inanmaktayız. Yıldızspor 45 Futbol Kulübü’nün hedefi en üst. Emirdağspor galibiyeti sonrası Çeşme Belediyespor’u da yenerek, çıkışımızı taçlandırmak istiyoruz. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum.” diye konuştu.