Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde sanayi bölgesinde çıkan yangın, 16. saatin sonunda itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı, yangın alanında soğutma çalışmaları sürüyor.

Çanakkale'de 43 kaçak yakalandı, 3 göçmen kaçakçısı tutuklandı Çanakkale'de 43 kaçak yakalandı, 3 göçmen kaçakçısı tutuklandı

Çalışmalargece boyunca devam etti

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Hurdacılar Sitesi’nde dün öğle saatlerinde başlayan, kuvvetli rüzgârın da etkisiyle çevreye sıçrayan yangının kontrol altına alınması ve çevredeki iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması için çalışmalar gece boyunca devam etti.

Başkentteki Yangın 15 Saat Sonra Kontrol Altına Alındı (4)

Günün ilk ışıkları yangının bilançosunu ortaya koydu

İvedikköy Mahallesi, 3874'üncü Cadde'de bulunan geri dönüşüm firmasına ait açık alanda, dün saat 14.30 sıralarında, atık kağıt ve lastiklerin tutuşmasıyla başlayan yangın, rüzgarın etkisiyle kısa sürede büyüdü. Ekiplerin yangına müdahalesi havadan görüntülendi.

Başkentteki Yangın 15 Saat Sonra Kontrol Altına Alındı (2)


Bölgede çok sayıda polis, jandarma, sağlık, ABB ve AFAD ekibi bulunurken, itfaiye ekiplerinin de soğutma çalışmaları sürüyor.

Başkentteki Yangın 15 Saat Sonra Kontrol Altına Alındı (4)Başkentteki Yangın 15 Saat Sonra Kontrol Altına Alındı (1)81 Ilde Yapılan Operasyonlarda 2 Bin 66 Firari Yakalandı

Kaynak: İHA