Televizyon tarihinin unutulmaz cuma akşamlarını süsleyen Beyaz Show, uzun bir aranın ardından geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın yaptığı "Beyaz Show dönüyor" açıklamasının ardından, programın karizmatik sunucusu Beyazıt Öztürk de bu heyecan verici geri dönüş müjdesini verdi.

Beyazıt Öztürk, uzun süredir merakla beklenen geri dönüşle ilgili hayranlarına sevindirici bir haber verdi. Acun Ilıcalı'nın prodüksiyon şirketi ile el sıkışan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un efsaneleşen atmosferini yeniden izleyiciyle buluşturacakları için heyecanlı olduklarını belirtti. Programın ne zaman başlayacağı ve hangi formatta olacağı konusunda detaylı bilgi henüz paylaşılmadı. 

Arka Sokaklar setinde şaşırtan olay... Set durdu! Yasal işlem başlatıldı Arka Sokaklar setinde şaşırtan olay... Set durdu! Yasal işlem başlatıldı

"EN DEĞERLİSİNİ VERMEK İÇİN BEKLİYORUZ"

Aramızda Kalmasın programının sorularını yanıtlayan Öztürk, "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: MELİS BAYRAM