Yerel seçimlere az bir süre kala seçim anketleri yayınlanmaya başlandı. Yayınlanan anketlerde farkı sonuçlar dikkat çekti. Anketler hakkında açıklama yapan CHP Manisa İl Başkanı İlsen Özalper, manipülatif anketlerin sahaya sürüldüğünü belirterek, “Kaybettiklerini adları gibi biliyorlar” dedi.

“İlçelerde öndeyiz”

Manisa’da partisini iddialı olduğunun altını çizen CHP’li Özalper,

“Partimiz Manisa’da yerel seçimlere iddialı bir şekilde gidiyor. Biz hem Büyükşehir, hem merkez ilçeler hem de kimsenin tahmin bile edemeyeceği ilçelerimizde öndeyiz. Bunu bilen harami erkleri, şimdi manipülatif anketleri vatandaşımızın önüne koyarak algıyı değiştirmeye çalışıyor.” İfadelerinde bulundu.

“Halk artık değişim istediyor”

Halk artık değişim istediğini belirten Özalper,

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 25 Nisan elektrik kesintisi Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 25 Nisan elektrik kesintisi

“Değişimin en büyük ayağını Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden başlatacağız. Haramilerin düzeni artık son bulacak. Manisalıların hakkına girme devri bitti” şeklinde konuştu.

"Zeyrek gümbür gümbür geliyor”

Ferdi Zeyrek’in 17 ilçe de büyük ilgi gördüğünü belitten İl Başkanı Özalper, Manisalıların Zeyrek’i bağrına bastığını ifade etti. Özalper son olarak şu ifadelere yer verdi:

“Sokakta kime sorarsak soralım  bu tür anketlere inanmaz. Seçime bu kadar kısa bir süre kalmışken gerçek dışı anketlerden medet ummaları, zorda olduklarının itirafıdır. Algı yaratmak uğruna komik duruma düşüyorlar. Manipülatif anketlere itibar etmeyin, Ferdi Zeyrek gümbür gümbür geliyor”

Muhabir: Derya Öztürk