Nobel Barış Ödülü adayı olan dünyaca ünlü yazar Akif Manaf Fransa’nın Lyon ve Macon şehirlerinde gerçekleşen imza günün hayranlarıyla bir araya geldi. Manaf’ın birden fazla kitabı farklı dillere çevrilmişti. Ünlü yazar Fransız okurları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Lyon ve Macon şehirlerinde yoğun katılımlarla gerçekleşen imza günlerinde okurlar, kişisel gelişim alanında 94 eseri bulunan Manaf’ın kitaplarını imzalatma ve aynı zamanda yazarla sohbet etme imkânı buldu.

Türk kahvesi çeşitlerine talep artıyor Türk kahvesi çeşitlerine talep artıyor

Yazarın 94 eseri var

Dünyada geniş bir okur kitlesi sahip olan Manaf gün geçtikçe daha da yakından takip edilen ve kitaplarında en karmaşık konuları sade bir anlatımla aktaran yazar, günümüzün en sıra dışı yazarlarından birisi olmayı başardı.

Yaratıcılık, Aşk, Zekâ, Başarı, Mutluluk, Değişim, İnsan, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset, Ahlak, Merhamet, Aydınlanma, Bilinç, Anlayış, Zihin, Bilgelik, Yol, Duygu, Masumiyet, Kuşku, Merak, Kahkaha ve Fanatizm gibi insana dair hemen her konuda yazılmış 94 eseri bulunan Manaf, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla her kesime hitap ediyor.

Yazar Avrupa ve Amerika’da hayranlarıyla buluşmaya devam edecek

Bilgelik dolu, farkındalık yaratan 100’e yakın eseri ile ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil eden Akif Manaf, yakın dönemde gerek Avrupa gerekse de Amerika’daki kitap fuarlarındaki imza günlerine katılarak kitapseverlerle bir araya gelmeye devam edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ