31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, saat 11.30’da şehzadeler ilçesinde bulunan Şehitler Ortaokulu’nda oy kullanacak. Büyükşehir belediye başkan adayı Ferdi Zeyrek, oy kullanma işlemi 1351 numaralı sandıkta gerçekleşeceği öğrenildi.

Oyunuzu sahip çıkın çağrısı yaptı

31 Mart yerel seçim öncesinde Manisalı seçmene oy kullanmaları için seslenen CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Sevgili Manisalı hemşehrilerim; 31 Mart günü sizden sandığa giderek oy verme hakkınızı kullanmanızı, daha sonra da sandıklara sahip çıkmanızı istiyorum. O yüzden oy sayma işlemi bitene kadar sandıklarımızın başında duralım, kuralların eksiksiz uygulandığından emin olalım. Bu seçimde bizi yokluğa mahkum edenlerleler yollarımızı ayıracağız. Parti olarak söz veriyorum ki emanet oylarınıza sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.

İlk oy kullanacak olanlara seslendi

İlk defa oy kullanacak genç seçmene sesleniyorum diyen Zeyrek,

Manisa'da şehit ailesini duygulandıran bando Manisa'da şehit ailesini duygulandıran bando

“Buradan ilk oyunu kullanacak olan genç kardeşlerime sesleniyorum. Oy versem ne değişecek ki diye düşünen küskün vatandaşıma sesleniyorum. Başka partilere gönül vermiş fakat Manisa'da değişimi isteyen hemşehrilerime sesleniyorum. Terazimiz insan ayırt etmeden işleyecek, değişim hepimiz sayesinde Manisa'ya gelecek. Gelin, Manisa’mızın yeniden doğuşuna hep birlikte şahit olalım. 31 Mart'ta Manisa kazanacak, halkımız kazanacak" ifadelerle konuşmasını tamamladı.

Muhabir: RESULENUR KANTAR