Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da bu hafta, Cemile teyze ve gelini Zeynep Nazan konuşuluyor. İtiraflarıyla izyicileri şok eden Cemile teyze ve gelini Zeynep Nazane, birlikte kocasını fare zehriyle öldürmek anlattı.  itiraflaela program sunucusu Esra Erol ne diyeceğini biledi.

"Gelinimi oğlum incitti"

Esra Erol'da  bu defa Bartın'dan gelinini aramak için gelen Cemile teyzenin anlattıkları damga vurdu. Gelinini oğlunu incitiğini söyleyen 55 yaşındaki Cemile Teyze, 'Canım gelinim kayıplara karıştı. Gelinimi bulmak ve onu eve götürmek istiyorum' diyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Oyuncu Tolga Sarıtaş ve modacı Zeynep Mayruk nişanlandı Oyuncu Tolga Sarıtaş ve modacı Zeynep Mayruk nişanlandı

Tazminat istedi

Esra Erol, Cemile teyzenin gelini buldu. Stüdyoya gelen Zeynep Nazan'ın eşi de programa katıldı. Eşine önce dönmesi için yalvardı sonra eşinin başka birisiyle kaçtığını öğrenince tazminat istediğini söyledi.

İtiraflar kan dondurdu

Programda kan donduruan itiraflar geldi. Kayınvalidesinin kendisini çok sevdiğini söyleyen Zeynep Korkut, psikolojik sorunları olan kayınpederinin de bakıma ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

Zeynep Korkut, "Kayınvalidem bana 'kocamı korkut' dedi. Kayınvalidemle birlikte kayınpederime fare zehiri içirdik" ifadelerini kullandı.

İddialari reddeti

Kayınvalide Cemile ise gelinin yaptığını söyleyerek  iddiaları reddetti. Kayınvalide Cemile, "Gelinim kendisi yaptı. Evde fare oluyordu evde fare zehir vardı. Suya döktük içirdik. Bu kocamla çok kavga ediyordu. Ben de yapalım dedim. Biz beraber ortağız bu işte"  şeklinde konuştu.

Şaşkına çeviren sözler

Zeynep Korkut, "Kayınvalidemle kayınpederimin içeceğine fare zehiri koyduk. Ben bardakları sonra değiştirdim" diye konuştu.

Kayınvalide Cemile, "Eğer ortaya çıksaydı gider birlikte yatardık. Gelinimle kavga ediyor diye kocama fare zehiri içirecektim" diyerek herkesi şaşırttı.

Maddi sıkışıklıktanmış...

Duydukları karşısında ne diyeciğini bilemeyen Esra Erol, neden yaptıklarını sordu. Selçuk Korkut ise annesi ve eşinin bunu maddi sıkışıklık yüzünden yaptığını söyledi. 'Kredileri biteceği için bunu yapmışlar. Bunlar onu planlamış' ifadelerini kullandı.

Esra Erol 'İnanamıyorum. Gerçekten küçük dilimizi yuttuk' dedi. Selçuk Korkut tüm bunların yanı sıra eşi Zeynep Nazan Korkut'un kendisine şiddet uyguladığını ve onu ısırdığını söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi