CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay oyunu kullandı.
Oyunu Gazi İlkokulu'nda kullanan Gülşah Durbay, bir açıklama yaptı.
Durbay oy kullanmaya anne ve babasıyla geldi
Annesi Fatma Durbay ve babası Osman Durbay ile birlikte oyunu kullanan genç başkan adayı Durbay,
"Şehzadeler gelişsin, yaşanabilir bir şehir haline gelsin diyerek başladığımız bu yolculukta oyumu kullandım, görevimi yaptım. Şimdi sıra Şehzadeler’de yaşayan değerli vatandaşlarımızda. Sizler de oyunuzu kullanın, bu şehri hep birlikte güzelleştirelim."
Semih Balaban oyunu kullandı
CHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Semih Balaban da oyunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu'nda kullandı.
"Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ve İl Başkanımız İlksen Özalper ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu'nda oylarımızı kullandık. Yunusemre, Manisa ve ülkemizin geleceği için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
Besim Dutlulu'da oyunu kullandı
CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Namık Oğul İlköğretim Okulu’nda oy kullandı.
Eşiyle birlikte oyunu kullanan Besim Dutlulu,
"Eşim Özge Dutlulu ile birlikte sandığa giderek oyumuzu kullandık. Bu seçimin Akhisar’ımıza ve Manisa’mıza hayırlı olmasını dilerim. Akhisar’a yeniden baharı getirmek isteyen tüm halkımızı sandığa giderek oylarını kullanmaya davet ediyorum." dedi.