CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, seçim çalışmalarını çarşı esnafını ziyaret ederek devam etti. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Durbay, Şehzadelerin kültür ve sanat alanında geride kaldığını belirtti.
Şehzadeler yeni çekim merkezi olacak
Şehzadelerin sanat alanında eksik olduğunu vurgulayan Durbay, kentin Manisaîn yeni çekim merkezi haline getireceklerini ifade etti. Durbay,
“Şehzadeler’i Manisa’nın yeni çekim merkezi yapma yolunda “Sanat ve Sevgi Sokakları” projemizi hayata geçireceğiz. Şehzadeler’in çehresini değiştirecek bu sokaklar halkın, derneklerin, kadınların ve gençlerin etkinliklerine açık olacak” dedi.
“Şehzadeler yaşayan bir kent olacak”
Şehzadeler Belediyesi’nin kendi bünyesinde bir kültür merkezi olmadığınıda dile getiren Durbay, bu durumun eksikliğinin yaşandığını aktardı. Durbay,
“İnşa edeceğimiz kültür merkezimizle konser, tiyatro ve gösterilerle halkımızı buluşturacağız. Gençlerimiz kültür ve sanat faaliyetleriyle büyüyecek, Şehzadeler yaşayan bir kent olacak” şeklinde konuştu.