İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Gürhan Özcan'ı muayehanesinde 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Süper Amatör Lig'e çıkan Horozköyspor Kulübü camiası ziyaret etti. Kulüp tarafından Gürhan Özcan adına yapılan Horozköyspor forması hediye edildi.

Whatsapp Image 2024 01 22 At 09.55.57

Manisa'da Tarım zararlılarıyla mücadele için doğaya keklik salındı Manisa'da Tarım zararlılarıyla mücadele için doğaya keklik salındı

Gürhan Özcan ziyaret konusunda teşekkürlerini ileterek,

"Bugün benim için çok değerli Horozköyspor Kulübü Başkanı Orhan Çiftçi ile genel kaptan Rıdvan Budak başkanlarımız ziyaretime gelerek beni onurlandırdılar. Namağlup olarak Süper Amatör Lige çıkan Horozköysporumuzu ve sporcularımızı canı gönülden tebrik ederim. Kendilerine her zaman yanlarında olduğumu bildirdim. Ben bir doktor olarak sporun hangi dalı olursa olsun insan hayatında olması gerektiğine inanıyorum. İleriki yaşlarda güçlü kas yapımız ile vücudumuz daha güçlü ve genç kalacaktır bunuda spora borçluyuz. Benim için yapılan bu formayıda asla unutmayacağım, Horozköyspor camiasına sonsuz başarılar diliyorum. Nasip olur başkan olursam spor kulüpleri özelikle de amatör spor kulüplerine desteğimiz oldukça çok olacaktır. Horozköysporumuzun başarısını tekrar tebrik ederek, önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig'de de birinci olup, bölgesel amatör lige çıkmasını temenni ederim." diye konuştu. 

Kaynak: ÖZGE AY